Alexia Emigres Płytki Hiszpańskie

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Zobacz kolekcję Alexia Hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych Emigres

Kolekcja Alexia od Emigres to piękny zestaw jasnoszarych i białych płytek ściennych i podłogowych. Mają one powierzchnię lappato, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowania w łazienkach, kuchniach i salonach. Dzięki subtelnemu kolorowi i teksturowanej powierzchni, płytki Alexia dodadzą elegancji każdej przestrzeni. Ich naturalny, betonowy wygląd sprawia, że są doskonałym dodatkiem do każdego domu. Producent Emigres produkuje wysokiej jakości płytki ceramiczne od 1973 roku, a kolekcja Alexia jest tylko jednym z przykładów ich zaangażowania w dążeniu do doskonałości. Dzięki szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów, Emigres ma idealne płytki do każdego domu.

Płytki gresowe o wyglądzie jasnego betonu są idealne do nowoczesnej łazienki, kuchni lub salonu. Kolekcja Alexia od Emigres jest dostępna w dwóch kolorach i ma wykończenie powierzchni lappato.
Jeśli szukają Państwo eleganckiego, nowoczesnego wzoru płytek, kolekcja Alexia hiszpańskiego producenta Emigres jest świetną propozycją. Kolekcja ta obejmuje płytki ścienne i podłogowe o wyglądzie jasnego betonu, które nadadzą Państwa przestrzeni nowoczesnego charakteru. Płytki są dostępne w dwóch kolorach - białym i jasnoszarym - i mają wykończenie powierzchni lappato, co daje im gładką fakturę. Jeśli więc chcą Państwo dodać trochę współczesnego stylu do swojego domu, proszę koniecznie sprawdzić kolekcję Alexia od Emigres!

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, kafelki, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej