Deski Toaletowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Deski toaletowe

Deski toaletowe są bez wątpienia jednym z najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych elementów wyposażenia każdej toalety czy łazienki z ubikacją. To właśnie z nią mamy do czynienia za każdym razem, gdy chcemy skorzystać z toalety. Deski sedesowe dostępne są w naprawdę wielu rodzajach – od najprostszych, bardzo tanich desek z miękkiego plastiku aż do wysokiej klasy desek toaletowych wykonanych z duroplastu, przypominającego połączenie metalu z ceramiką. Wśród dostępnych systemów, na które warto zwrócić uwagę, jest między innymi system zapobiegający szybkiemu, nagłemu i swobodnemu opadaniu deski – to tak zwane deski wolnoopadające.

Deski toaletowe - kształty

Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania eliminowany jest hałas związany z uderzeniem deski o muszlę toalety oraz ogranicza się uszkodzenia wynikające z silnego uderzenia. Również rodzice małych dzieci docenią ten system, ponieważ w znaczny sposób ogranicza ryzyko przytrzaśnięcia palców. Warto zwrócić uwaga na to, czy deska toaletowa jest pokryta powłoką antybakteryjną. Kształt deski sedesowej powinien być dopasowany do kształtu muszli, więc jest ich tak samo wiele, jak liczne są kształty toalet – obłe, prostokątne i inne.

Deski toaletowe - materiały i jakość

Deski toaletowe, to zdecydowanie najbardziej popularne i  podstawowe elementy wyposażenia każdej toalety lub łazienki z WC. Deskę zawsze podnosimy wtedy, gdy chcemy skorzystać z toalety. Na rynku można znaleźć szeroki wybór desek wykonanych z różnych materiałów. Są to między innymi:  bardzo tanie i proste wykonane z plastiku deski, a także wysokiej jakości wykonane z duroplastu (podobnego do kombinacji metalu i ceramiki). Te plastikowe niestety nie należą do zbyt wytrzymałych i trwałych. Łatwo można je porysować, a nawet zniszczyć. Dlatego też warto zainwestować w lepszej jakości deskę toaletową, która nie tylko posłuży przez wiele lat, ale również dobrze będzie komponowała się zresztą elementów ceramiki łazienkowej. Istotną kwestią przy wyborze deski toaletowej jest również to, czy jest ona pokryta warstwą antybakteryjną.

Deski toaletowe - wolnoopadające

Struktura deski sedesowej powinna pasować do muszli. Deski toaletowe dzielą się na deski wolnoopadające i zwykłe. Te pierwsze zapobiegają gwałtownemu opadaniu deski, dzięki czemu nie tylko eliminowany jest ogłuszający hałas i ewentualne uszkodzenia muszli, ale również ryzyko przytrzaśnięcia palców. Deski wolnoopadające sprawdzają się szczególnie w domach, w których mieszkają małe dzieci. W sklepie www.eplytki.pl znaleźć można  szeroki wybór desek wolnoopadających w różnych kształtach, wzorach i rozmiarach. U nas zdecydowanie jesteś w stanie dopasować deskę do wystroju łazienki, indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Deski toaletowe - oferta

Dysponujemy również deskami toaletowymi zwykłymi o prostych i popularnych kształtach, które będą pasowały do większości misek WC. Są doskonałym wyborem szczególnie wtedy, gdy nie wiemy, na jaką deskę się zdecydować, a lubimy prostotę i tradycyjne rozwiązania. Takie modele sprawdzą się zdecydowanie w każdej łazience i toalecie. W sklepie www.eplytki.pl można znaleźć szeroki wybór desek toaletowych w wielu wzorach, kształtach i rozmiarach, a to wszystko po to, by każdy mógł znaleźć odpowiedni model do swojej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą desek toaletowych dostępnych w naszym sklepie i do składania zamówień.