Tajo Veneto Płytki Włoskie

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz kolekcję Tajo Włoskiego producenta płytek ceramicznych Veneto

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja płytek gresowych Tajo marki Veneto to produkt wykonany ręcznie z włoską nutą. Linia Tajo składa się z klasycznych wzorów, które będą pasować do każdego wnętrza. Ponieważ nie jest to tylko kolejny produkt, ale raczej ozdoba sama w sobie, może zadecydować o stylu całego domu.
Płytki Tajo Veneto można stosować na podłogi w salonach i łazienkach oraz kuchniach, ponieważ są bardzo wytrzymałe i trwałe. Dostępny wybór kolorów obejmuje ciemne brązy, odcienie szarości, neutralne i białe, które tworzą to stylowe i klasyczne połączenie, które pasuje do każdego domu.
Płytki gresowe Tajo Veneto składają się z 11 różnych wzorów, dzięki czemu szybko się nimi nie znudzisz. Wzory, takie jak siatka rybacka czy wzór diamentowy, przypominają mozaikę i świetnie nadają się do pokrywania większych powierzchni. Ważniejszy jest jednak fakt, że tworzą one wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu i wprowadzają Tajo Veneto do Twojego domu.
Kolekcja płytek gresowych Tajo od Veneto będzie wspaniałym dodatkiem do każdego domu, który pragnie czerpać z włoskiego stylu!