Duero Veneto Płytki Włoskie

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz kolekcję Duero Włoskiego producenta płytek ceramicznych Veneto

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Zanim kolekcja Duero Veneto została wprowadzona na rynek europejski, płytki ceramiczne musiały spełniać cztery podstawowe zasady: być higieniczne, odporne, łatwe do czyszczenia i szkliwione. Ta ostatnia zasada oznaczała, że powierzchnia tych płytek nie może być na tyle porowata, aby gromadziły się na niej zarazki. Normy te oznaczały, że wszystkie powierzchnie były gładkie i błyszczące, co utrudniało projektantom tworzenie wzorów z poszarpanymi krawędziami lub prążkowanymi ćwiekami, takimi jak te występujące w tradycyjnych włoskich wzorach płytek.
Te same problemy pojawiały się przy próbach zastosowania tradycyjnych technik ceramicznych na materiałach innych niż glina. Dopiero gdy technologia osiągnęła pewien punkt, wiele starych pomysłów na to, jak powinny wyglądać trwałe płytki ceramiczne, zostało ostatecznie podważonych przez nowe metody.
Kolekcja Duero Veneto została specjalnie zaprojektowana przez włoskich projektantów, aby pasowała do antycznych domów ze specjalnymi wzorami dla każdego pomieszczenia w domu. Płytki te można nazwać "mozaiką", ponieważ mają wiele wariantów kolorystycznych i elementów dekoracyjnych. Producent ten produkuje różne rodzaje płytek - od małych na ściany łazienek, aż po duże rozmiary nadające się do dekoracji nowoczesnych przestronnych mieszkań.