Nowości - Płytki

Płytki marek Opoczno i Cersanit dostępne na eplytki.pl!

Płytki marek Opoczno i Cersanit dostępne na eplytki.pl!

Marki Opoczno i Cersanit są obecne na rynku od wielu lat i od zawsze znane były z wysokiej jakości i wspaniałego wzornictwa produkowanych przez nich płytek.

Jeśli chcą Państwo odnowić swoje mieszkanie, nasz sklep eplytki.pl posiada ogromy wybór płytek marek Opoczno i Cersanit. Płytki tych wiodących polskich producentów są dostępne w różnych kolorach i stylach, więc bez problemu można znaleźć takie, które idealnie pasują do wystroju wnętrza. Ponadto są trwałe i długowieczne, więc można mieć pewność, że będą wyglądać pięknie przez wiele lat.

Marki Opoczno i Cersanit są popularne zarówno wśród właścicieli domów, jak i profesjonalistów. Ich płytki są często wykorzystywane w projektach wysokiej klasy, ze względu na ich wyjątkową jakość. Jeśli szukają Państwo możliwie najlepszych płytek do swojego domu, proszę koniecznie sprawdzić produkty tych polskich producentów.

Cersanit - Kolekcja Pure Stone
Cersanit – Kolekcja Pure Stone

Cersanit – znany z wysokiej jakości i płytek które idealnie nadają się do łazienki.

Wysoka jakość płytek Cersanit wynika z wieloletniego doświadczenia firmy w branży produkcji płytek. Doprowadzili oni do perfekcji sztukę tworzenia płytek, które są zarówno piękne, jak i trwałe, a ich produkty należą do najbardziej popularnych na rynku. Ponadto Cersanit jest znany z innowacyjnych projektów, więc mogą być Państwo pewni, że Państwa łazienka będzie wyglądała wyjątkowo, jeśli wybiorą Państwo ich płytki.

Jeżeli szukają Państwo najwyższej jakości płytek do swojej łazienki, to zdecydowanie powinni Państwo wziąć pod uwagę produkty firmy Cersanit. Ich płytki są nie tylko piękne, ale również trwałe i wytrzymałe. Jeśli więc chcą Państwo mieć pewność, że Państwa łazienka będzie wyglądała wspaniale przez długie lata, proszę koniecznie wybrać płytki Cersanit.

Opoczno – jeden z najstarszych Polskich producentów płytek.

Opoczno to producent płytek ceramicznych z siedzibą w Polsce, który działa na rynku od 1883 roku. To, co sprawia, że ich płytki są tak popularne, to fakt, że są one wykonane z najwyższej jakości materiałów i są jednymi z najbardziej trwałych na rynku. Marka Opoczno zawsze była znana z innowacyjności i kreatywności, co jest widoczne w unikalnych wzorach ich płytek.

Opoczno - kolekcja Vidal Beige
Opoczno – kolekcja Vidal Beige

Firma rozpoczęła działalność skromnie, tylko dwóch jej założycieli i mały warsztat. Od tego czasu firma rozrosła się do jednego z wiodących producentów płytek ceramicznych w Europie. Opoczno eksportuje swoje płytki do ponad 60 krajów na całym świecie. Są również największym producentem ceramicznych płytek ściennych i podłogowych w Polsce.

Jakość i trwałość płytek Opoczno zawdzięcza stosowaniu przez firmę wysokiej jakości materiały i zaawansowane techniki produkcji. Płytki są wypalane w wysokiej temperaturze w piecu, co sprawia, że są odporne na blaknięcie, przebarwienia i zarysowania.

Obecnie właścicielem firmy jest Cersanit, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Europie. Cersanit przejął Opoczno w 2007 roku, ale firma zachowała swoją nazwę i tożsamość.

Opoczno - kolekcja Frozen Lake
Opoczno – kolekcja Frozen Lake

Płytki Opoczno są dostępne w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i kształtów. Nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo tradycyjnego, czy nowoczesnego wzornictwa, w naszej ofercie na pewno znajdą Państwo idealne płytki do swojego domu.

Udostępnij