Nowości - Płytki

Płytki włoskie Edimax Astor- najlepszy wybór dla domu

Płytki włoskie Edimax Astor- najlepszy wybór dla domu

Płytki włoskie Edimax Astor to produkt, na który warto zwrócić uwagę, chociaż właściwie, to już on sam tę uwagę przyciąga. Trudno nie zauważyć płytek niezwykle eleganckich, o ciekawej fakturze i w pięknych, stonowanych kolorach. Takie płytki gwarantują ozdobę domu, a poza ozdobą – również wygodę i klimat.

Różnorodność kolekcji

To, co może zaskoczyć, gdy wybiera się płytki włoskie Edimax, to – poza wspomnianą elegancją – różnorodność kolekcji. Dzięki tak bogatemu wyborowi, płytki tego producenta stwarzają możliwość oryginalnej aranżacji właściwie każdego pomieszczenia w domu. Są nowoczesne i zawsze modne, ponieważ bazują na trzech czynnikach – jakość, elegancja i klasyka.

Siła kamienia

Kamień, dzięki swojej naturalności, zawsze będzie ozdobą domu i mieszkania. Płytki, które wyglądają jak kamienie, nigdy nie przestaną się podobać, ponieważ w ich naturalności i bliskości natury tkwi piękno. Jeśli jeszcze doda się, iż niektóre z kolekcji płytek kamieniopodobnych łączą klasykę z nowoczesnością, to łatwo otrzymać odpowiedź na pytanie, dlaczego płytki włoskie Edimax mają swoich zwolenników w całej Europie. Jeśli chodzi o Polskę, to cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Dla tych, którzy szukają produktów oryginalnych i pochodzących z krótkich serii – kolekcje płytek Edimax często się zmieniają, powstają nowe, idąc wraz z modą i z rozwijającymi się technologiami. Wśród kolekcji Edimax znaleźć można wiele inspiracji, ale na szczególną uwagę zasługują m.in. dostępne na eplytki.pl kolekcje o nazwach Travert oraz Instone. To one podkreślają siłę kamienia. Więcej informacji pod tym adresem https://www.eplytki.pl/plytki-import/plytki-wloskie/plytki-edimax.html

Ciepłe i naturalne kolory płytek, które wyglądają jak naturalny kamień, okazują się idealne do wielu pomieszczeń w domu. Ozdobią zarówno salon, jak i hol. Jak większość płytek tego producenta, mogą służyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Ich piękny wygląd uzyskano dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i inwestycję w jakość. Kamienne wnętrza potrafią być niezwykle przytulne i ciepłe, co potwierdzają prezentowane zdjęcia wnętrz z zastosowaniem płytek Edimex.

Różne odsłony natury płytek

Bliskość natury i wytworność, to również kolekcja płytek jak marmur. Odcienie beżu, szarości i biel w kolekcjach firmy Edimax pojawiają się najczęściej. Stawiając na klasykę, producent oferuje produkty ponadczasowe i zachwycające, wybierane w wielu krajach świata ze względu właśnie na to dyskretne i stonowane piękno. Łagodność kolorów płytek ma jeszcze jedną zaletę, dzięki nim nietrudna okazuje się aranżacja wnętrz, ponieważ wymienione barwy nie tylko doskonale komponują się z różnymi dodatkami i meblami, ale też po prostu są ładne same w sobie.

Biały marmur Edimax

Minimalizm płytek włoskich Edimax

Minimalizm to najczęściej też najlepszy wybór. Za wyborem właśnie tych włoskich płytek może przemawiać jeszcze jedno – producent wyszedł naprzeciw niestandardowym oczekiwaniom Klientom i przy zamierzenie nierozbudowanej ofercie kolorystycznej płytek, zadbał o różnorodność rozmiarów i kształtów. Stąd włoskie płytki Edimax to zarówno płyty wielkoformatowe, jak i płytki niewielkich rozmiarów. Niektóre mają zaledwie kilka centymetrów szerokości i kilkanaście długości. Inne – mogą zająć niemal całą ściankę, mając 120×240 cm.

Płytki jak kamień


Czas na kolory

Edimax Astor wśród swoich kolekcji posiada również propozycję dla tych, którzy lubią kolory. Dzięki nim można przenieść się w świat wielu barw i wzorów, typowych dla Hiszpanii, Portugalii lub Włoch, chociaż Edimax to firma włoska. Połączenie tradycji z nowoczesnością daje tu o sobie znać bardzo wyraźnie, a płytki wielokolorowe mogą stworzyć niesamowity klimat domu. Ich urokowi trudno się oprzeć, przyciągają wzrok i wywołują tylko przyjemne wspomnienia. Nieco retro, sentymentalnie i uroczo. Tę propozycję też warto rozważyć.

Płytki Edimax Astor w wersji kolorowej

Udostępnij