Jak i gdzie kupować płytki?

Showroom z płytkami. Nowość w lubelskiej”Gali”

Showroom z płytkami.  Nowość w lubelskiej”Gali”

Showroom z płytkami to nowość w Polsce. Jest niezwykłym udogodnieniem i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, doceniających ten nowy rodzaj handlu. Jak wyglądają nowoczesne zakupy w showroomie z płytkami? Zapraszamy do Galerii „Gala” w Lublinie, ul. Fabryczna 2, I piętro.

Dlaczego warto odwiedzić showroom z płytkami?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – ponieważ ułatwisz sobie życie i zakupy. Odwiedzając showroom w Galerii „Gala” w Lublinie, możesz zobaczyć najpiękniejsze wzory płytek. To produkty wyselekcjonowane, najwyższej jakości, wyróżniające się estetyką i klasą. Całość zakupów w tym miejscu można zamknąć w kilku nieskomplikowanych działaniach: przyjdź do showroomu, obejrzyj płytki, zeskanuj kody QR i jeśli potrzebujesz – porozmawiaj o ich właściwościach. Możesz zapytać o każdy szczegół i skorzystać z porad fachowców. Zamówienie możesz zrealizować od razu lub w domu, przez Internet, gdy nie będziesz się nigdzie spieszył. Co ważne – zaskoczy Cię nie tylko niezwykła wygoda takich zakupów, ale też cena, konkurencyjnie niska. To prawdziwa nowość w Polsce i w Lublinie. Galeria „Gala” zaprasza wszystkich Klientów, którzy właśnie urządzają lub remontują swoje domy.

Zobacz płytki w showroomie. Kup w sieci

O zaletach zakupu płytek w showroomie pisaliśmy już wcześniej, gdy takie zakupy znajdowały się w fazie projektu https://www.eplytki.pl/blog/showroomy-nowy-pomysl-na-twoje-zakupy/ Teraz stały się faktem. Galeria „Gala” w Lublinie, ulica Fabryczna 2, pierwsze piętro – to rzeczywisty adres najnowocześniejszego i jedynego w Lublinie oraz w tej części Polski tak nowoczesnego showroomu. To tutaj zapoznasz się z nowościami wśród płytek, obejrzysz je fizycznie, zobaczysz ich prawdziwe odcienie i fakturę. Być może też – jeśli nie masz pomysłu na łazienkę, kuchnię lub piękne i praktyczne podłogi z płytek – tutaj się zainspirujesz i stworzysz wizję swojego domu. Showroom stawia na jakość, a jeśli jakość – to m.in. najlepsze płytki włoskie, z ich włoską klasyką, znaną w całej Europie.

Zalety zakupu płytek w showroomie

Ogromną zaletą zakupu płytek w showroomie jest przede wszystkim możliwość ich zobaczenia „na żywo”. Showroom, o którym mowa, posiada setki wzorów pięknych, włoskich płytek. Zakupy w Internecie są niezwykle praktyczne, jednak jeśli ktoś potrzebuje kontaktu z profesjonalistami w dziedzinie płytek i ich sprzedaży, to showroom jest miejscem, które takie oczekiwania spełnia. Tutaj łączy się najnowszy model sprzedaży – z tradycją. Zachęcamy jednak do wykorzystywania współczesnych technologii, gdyż po prostu ułatwiają zakupy.

Eplytki.pl w showroomie

Przekonaj się, że to pierwszy w Polsce tak nowoczesny showroom z płytkami. Prezentowane płytki posiadają kody QR. Zeskanowanie ich ułatwia dokonanie zakupów i skorzystanie z dodatkowych rabatów. Ceny – najniższe w Polsce i w Europie, są dodatkową zaletą. Odwiedzając showroom i oglądając płytki tak, jak w tradycyjnym sklepie, nie tracisz przywileju korzystania z najniższych cen internetowych. Showromy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów i naprawdę są po to, by ułatwić zakupy. Innowacyjny handel tuż obok Ciebie i dla Ciebie. Wystarczy odwiedzić Galerię „Gala” w Lublinie. A dla tych, którzy nie mają na razie takiej możliwości – wciąż aktualny pozostaje adres https://www.eplytki.pl/

Udostępnij