Nowości - Płytki

Płytki włoskie Flaviker – klasyka i elegancja gresu

Płytki włoskie Flaviker – klasyka i elegancja gresu

Płytki włoskie Flaviker to sprawdzona marka zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. Kojarzona jest z gresem o najwyższej jakości, porcelanowym, eleganckim lub wręcz wytwornym, przeznaczonym do wnętrz dla bardzo wymagających Klientów. Płytki tego producenta nietrudno więc opisać. Są nowoczesne, modne i uniwersalne, do ułożenia na podłogach, na ścianach oraz na zewnątrz budynków.

Flaviker i nowoczesność

Nad jakością płytek Flaviker czuwają specjaliści, opracowujący i wykorzystujący najnowsze technologie, bez których trudno sobie wyobrazić płytki praktyczne i trwałe, czyli takie, jakie są standardy współczesnych produktów. Wobec tego co wyróżnia płytki Flaviker? Ich starannie wymyślony i dopracowany design, wyrafinowana i minimalistyczna estetyka. To gres porcelanowy najwyższej jakości, produkowany dla tych, którzy znają się na pięknie. Należy też dodać równie modne i uniwersalne określenie – Flaviker to płytki ekologiczne, bezpieczne dla użytkowników oraz dla środowiska.

Płyty podłogowe Flaviker

Uniwersalny design

Jeśli coś jest uniwersalne, jest też zawsze piękne i ponadczasowe. Takie są płytki Flaviker. Idealnie komponują się z nowoczesną architekturą, a ich marmurowa klasyka pozostaje zawsze modna. Łączą wyrafinowanie i minimalizm, dzięki czemu okazują się idealne do ułożenia w domu, jak i w eleganckim hotelu czy w innych budynkach użyteczności publicznej, ale zawsze – w budynkach o podwyższonym standardzie. Różnorodność rozmiarów płytek Flaviker pozwala architektom na tworzenie dowolnych kompozycji, zwłaszcza że mają do wyboru zarówno płytki o tzw. standardowych rozmiarach (małe i średnie, np. 60x60cm), jak i coraz bardziej poszukiwane płyty wielkoformatowe.

Flaviker – płyty wielkoformatowe jak marmur

Gres Flaviker w domu

Piękno północnoafrykańskiego marmuru potrafi zrobić wrażenie. Odwzorowujące go płytki Flaviker, naturalne i ekologiczne, dostępne w wielu rozmiarach i właśnie – w kolorach bliskich naturze. Stąd ich kolejna cenna właściwość – doskonałe komponowanie się z meblami każdego pomieszczenia, zarówno salonu, jak i łazienki. O tę cechę płytek zadbali najlepsi włoscy projektanci, dla których walory estetyczne są tak samo ważne, jak ekologia. To, że gres firmy Flaviker bez problemu można utrzymać w czystości, a pielęgnacja zajmuje zaledwie kilka chwil, wynika już z najwyższej jakości płytek. By wnętrza z ich zastosowaniem mogły wyglądać tak efektownie, producent musi postawić również na jakość. W tym przypadku jest to oczywiste.

Płytki Flaviker w łazience

Płytki Flaviker w hotelu, w biurze i w przestrzeni publicznej

Przyglądając się płytkom Flaviker, tworzącym nowoczesne przestrzenie zarówno prywatne, jak i biurowe, warto zwrócić uwagę na ich starannie dopracowany design. To powoduje, że są tym chętniej wybierane do wnętrz eleganckich, o podwyższonym standardzie, takich jak hotele czy nowoczesne biurowce. Dodatkową zaletą jest to, że można je układać i wewnątrz, i na zewnątrz budynków. Pozwalają więc stworzyć spójną i harmonijną kompozycję nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Eco Flaviker w ogrodzie i na tarasie

Płytki tego producenta to nie tylko przestrzeń domu i instytucji publicznych. To również dom, ogród, taras, balkon czy także basen. Zawsze w najlepszym wydaniu, jako płytki wyglądające jak kamień, drewno, beton czy marmur… Dostępność w wielu wariantach i w wielu rozmiarach decyduje o tym, że można nimi ozdobić niemal każdą przestrzeń. Dodatkowy walor, poza pięknym i naturalnym wyglądem płytek, to ich bezpieczeństwo – są antypoślizgowe, chronią więc przed wypadkami.

Płytki Flaviker na tarasie

Dlaczego polecamy płytki włoskie Flaviker?

Zawsze warto zwracać uwagę na klasykę, ponieważ nigdy nie wyjdzie z mody, nie znudzi się, nie przestanie się podobać. Dobrze dobrane płytki są ozdobą każdego wnętrza, a jednocześnie potrafią przesądzić o naszym samopoczuciu w danym pomieszczeniu. W pomieszczeniach z marmurem firmy Flaviker można się doskonale odnaleźć. Płytki drewnopodobne, zbliżają do natury. Te jak kamień lub beton, stawiają na oryginalność. Dyskretne piękno, stonowane i ekologiczne kolory – to wszystko sprawia, że takie pomieszczenia pozwalają na wyciszenie się i odpoczynek. A tego właśnie szukamy zarówno w domu, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Jeśli płytki Flaviker ułożono w miejscu pracy, to oznacza tylko jedno – jest to dobre miejsce pracy. Jak płytki, o których tu mowa.

Udostępnij