Nowości - Płytki

NovaBell płytki ceramiczne – włoska elegancja wnętrz

NovaBell płytki ceramiczne – włoska elegancja wnętrz

NovaBell to płytki ceramiczne, ale też najlepsze włoskie płytki z przeznaczeniem do układania na podłogach i na ścianach. Dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. To płytki gładkie lub dekorowane, w kolorach stonowanych i bliskich naturze, ale też w kontrastach, zawsze modnych, czyli w bieli i czerni. NovaBell – nowe piękno, a więc płytki idealne do nowoczesnego i eleganckiego domu.

Dlaczego płytki ceramiczne NovaBell?

NovaBell płytki ceramiczne są odpowiedzią na potrzeby współczesnych Klientów, oczekujących produktów o oryginalnym wzornictwie i prawdziwej elegancji. To płytki, które nie muszą „krzyczeć” jaskrawymi kolorami. Stawiają natomiast na stonowane szarości, biel, niekiedy czerń, gdy mowa o płytkach „tradycyjnych”, czyli płytkach na ściany i na podłogi. Jeśli natomiast płytki włoskie NovaBell pochodzą z serii płytek drewnopodobnych, występują w naturalnych kolorach drewna, od beżu, poprzez różne odcienie brązów, łączonych z szarością.

NovaBell płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne NovaBell wyróżnia wysoka jakość, a jednocześnie okazują się niezwykle praktyczne i bezpieczne. Ich cena, pomimo podwyższonej jakości i pięknego wyglądu oraz zastosowania w produkcji włoskich technologii, wpisuje się w polskie średnie ceny płytek drewnopodobnych. Zakupy na https://www.eplytki.pl/ pozwalają pozyskać dodatkowe rabaty, więc ceny są jeszcze niższe i na pewno – na te produkty – najniższe w Polsce.

Oferta producenta włoskich płytek ceramicznych NovaBell

Płytki ceramiczne NovaBell zwracają uwagę tych Klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości. Jednak to nie wszystko. NovaBell oznacza klasyczne piękno, wynikające ze stonowanych barw, dyskretnych dekorów, naturalności. By wzmocnić efekt, uzyskiwany dzięki ostrożnym kolorom i dyskretnym wzorom, NovaBell stawia na jakość. Oferuje więc płytki trwałe, wykonane perfekcyjnie, z zastosowaniem najlepszych technologii. Są rektyfikowane, czyli o podwyższonej jakości, w wielu przypadkach również mrozoodporne, by ich piękno mogło wyjść poza przestrzeń domu, na tarasy, balkony i do ogrodów. Płytki NovaBell, co poświadczają poniższe zdjęcia, doskonale wyglądają zarówno na ścianach, jak i na podłogach, we wnętrzach nowoczesnych i komfortowych. Z tym że warto zauważyć, że to właśnie piękno tych płytek nadaje wnętrzom tej wyjątkowości i wytworności.

NovaBell płytki ceramiczne podłogowe i ścienne

NovaBell to płytki do układania na ścianach i na podłogach, zarówno w salonach, jak i w łazienkach czy holach. W takim przypadku, przy wyborze płytek na podłogi, warto zwrócić uwagę na dodatkowe bezpieczeństwo, czyli na antypoślizgowość. Producent jest na to przygotowany https://www.eplytki.pl/catalogsearch/result/?q=NovaBell , gdyż poza pięknem wnętrz, uwzględnia również dobro użytkowników płytek.

NovaBell płytki jak marmur

Ciekawym zabiegiem, zaprezentowanym na powyższym zdjęciu, jest ułożenie tych samych płytek zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Uzyskany w ten sposób efekt optycznego powiększenia salonu na pewno jest atrakcyjnym pomysłem dla wielu domów. Płytki nad kominkiem uwydatniają piękno wnętrza, podkreślają jego oryginalność i decydują o wytworności.

Udostępnij