Jak i gdzie kupować płytki?

Płytki przez Internet

Płytki przez Internet

Płytki przez Internet

To nareszcie ten moment. Masz już swój dom. Odebrałeś klucze od mieszkania… Możesz zająć się jego urządzaniem. Potrzebujesz tysiąca rzeczy, zaczniesz jednak od łazienki – a jeśli łazienka, to płytki. Więc gdzie sprawdzisz wzory płytek, ceny, wizualizacje, projekty? Odpowiedź jest oczywista. W Internecie, bo czy w świecie współczesnych technologii, otwierających nam drzwi wszystkich sklepów, bez  konieczności wychodzenia z domu, można wahać się przed kupieniem płytek przez Internet?  Na 100% nie. Co oferuje Internet?

Najniższe ceny. Wygodę. Zaoszczędzony czas. Bezpieczeństwo

Jeśli wpiszesz hasło „płytki” lub płytki do łazienki” czy np. „płytki przez internet”- powinna Ci się wyświetlić informacja o naszej stronie. Nie bez powodu, odwiedziliśmy tysiące domów i łazienek naszych Klientów i wciąż wchodzimy do nowych. Mamy najlepszy w Polsce sklep z płytkami. Z najniższymi cenami, najnowocześniejszymi technologiami, najszybszą dostawą i największym bezpieczeństwem. Na stronie eplytki.pl znajdziesz wszystko – najlepsze płytki, doskonałych projektantów i doradców, zindywidualizowane rabaty. I co ważne – wszystkie zakupy dostarczymy Ci błyskawicznie. Stawiamy na jakość obsługi Klienta.

eplytki.pl do Twojego domu w 4 krokach

  1. Najlepsza cena

Nie musimy przekonywać, że mamy najlepsze ceny i tysiące wzorów płytek w najlepszych cenach, potwierdzają to opinie ponad miliona (rocznie) Klientów eplytki.pl Dlaczego nasze ceny są najniższe? Nie kosztem jakości. Dzięki temu, że udzielamy Klientom rabatów, że wykorzystując technologie, nie generujemy kosztów „po drodze”, że mamy ponad 30 lat doświadczenia i zaufanych kontrahentów. Wystarczy wejść do sklepu i zrobić zakupy. U nas – zawsze bezpieczne. I z dodatkowym rabatem, jeśli jesteś naszym stałym Klientem.

  • Najnowocześniejsze zakupy z widocznością dostępu towaru

Dzięki stosowanym przez nas najlepszym w Polsce technologiom, sklep eplytki.pl oferuje Klientom obsługę w najwyższym standardzie. Jesteśmy z Klientem od momentu jego wejścia do sklepu. Widzimy etapy jego zakupów i już wtedy podejmujemy działania, które są pierwszym etapem realizacji zamówienia. W chwili, gdy Klient „wychodzi” ze sklepu, po opłaceniu zamówienia, jego zakupy mogą być już przygotowywane do wysłania i wie o tym firma kurierska, która dostarczy je pod wskazany adres. Nowoczesne technologie informatyczne mogą wszystko, a my wiemy, jak z nich korzystać.

  • Śledzenie realizacji zamówienia

Szukając płytek na eplytki.pl widzisz dostępność towaru, więc wiesz, że dostaniesz je szybko. My naprawdę widzimy Twój koszyk w momencie zakupów i już wtedy zaczynamy działać. Oczywiście, jeśli robisz zakupy nocą lub w dzień świąteczny, zaczynamy następnego dnia o 8 rano. A właściwie – my tylko sprawdzamy, czy wszystko już działa. Twoje zakupy są w pełni zautomatyzowane. Kontaktujemy się z Klientem na bieżąco, by poinformować, na jakim etapie jest jego zamówienie. Informujemy o każdej zmianie i wejściu w każdy nowy etap – za pomocą e-maili, smsów i dzwoniąc do Klienta. On także może sam śledzić realizację swojego zamówienia na naszej stronie, posługując się numerem zamówienia. Przekazujemy informacje na bieżąco – o wysyłce i kontakt do kuriera, z którym można uzgodnić szczegóły dostawy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie mamy problemów z przepływem informacji. Dzięki stosowanym przez nas technologiom informatycznym na światowym poziomie, niedostępnym innym polskim sklepom, opisane procedury realizacji zamówienia zajmują mniej czasu, niż przeczytanie tego artykułu.

  • Dostawa

Dostawa jest szybka, bezpieczna i pod wskazany adres. Jej szczegóły można uzgodnić z kurierem, wybieramy najlepsze firmy przewozowe. My także sprawdzamy, czy wszystko przebiega sprawnie, ponieważ nadal widzimy Twoje zamówienie. Płytki przesyłamy na palecie, ponieważ dbamy o Twoje zakupy. No tak, zapewne chciałbyś zapytać, co z reklamacją lub ewentualnym uszkodzeniem płytek w transporcie, co teoretycznie zdarzyć się nie powinno, ale… Ale na wszelki wypadek – masz 24 h, by nam to zgłosić. Dobrze jest sfotografować uszkodzenia i wejść na naszą stronę, by w zakładce „Procedura reklamacyjna”, z użyciem numeru zamówienia, szybko i skutecznie wszystko załatwić.

A co później?

Później, jeśli będziesz potrzebował inspiracji lub dalszych zakupów – mamy nie tylko płytki, i nie tylko płytki do łazienki, możemy:

  • Skontaktować Cię z najlepszym w Twojej okolicy projektantem wnętrz i łazienek
  • Jeśli wrócisz do nas na zakupy – zaskoczyć Cię dodatkowymi rabatami
  • Nagrodzić Twoją opinię o naszym sklepie dodatkowym kodem rabatowym Eurohome.tv369, który wykorzystasz przy kolejnym zamówieniu w naszym sklepie.

Udostępnij