Projektowanie Wnętrz

Czy warto zainwestować w projektanta wnętrz?

Czy warto zainwestować w projektanta wnętrz?

Decydując się na współpracę z projektantem wnętrz przekonasz się, że to dobra inwestycja w Twój dom. Jeśli się wahasz lub nie wiesz, jak się do tego zabrać, podpowiemy Ci, jak go znaleźć. Dlaczego? Ponieważ wiemy, jak zadbać o Twój dom i jak pomóc Ci wybrać najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.  

Projekt wnętrz na początek

Niemal każdy market budowlany posiada – zdawałoby się – świetną ofertę i prezent dla swoich klientów – projekt gratis. Reklamy w mediach i na billboardach krzyczą: „Przyjdź, kup,   projekt otrzymasz gratis”. Czy to możliwe? Produkt, przechodzący przez kolejne etapy „podróży” – producent – pośrednik – market – reklama – projektant  – klient – musi pomnożyć swoją cenę. Dlatego masz prawo wyboru. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by Twój dom był funkcjonalny, piękny i za rozsądne pieniądze, to niewątpliwie trafiłeś pod dobry adres i pozostań na tej stronie. Udowodnimy Ci, że warto zainwestować w projektanta.  

Ile to wszystko kosztuje? Czy gratis w markecie to naprawdę gratis?

Nasze analizy są proste. Załóżmy, że urządzanie domu zaczynasz od łazienki. Ulegasz reklamie marketu, masz nadzieję, że kupisz wszystko taniej i w jednym miejscu. No i ten projekt, obiecany gratis, który tak naprawdę niekoniecznie musi nadawać się do Twojego domu, bo taką samą łazienkę spotkasz też u sąsiada, a później u znajomych z drugiego końca Polski oraz podobną – na stacji benzynowej lub w restauracji. Czy każde z tych miejsc chcesz kojarzyć ze swoim domem? Ponieważ odpowiedź jest oczywista, to wobec tego popatrzmy na kilka wersji, bo niewątpliwie – Twoja łazienka czeka.

Wersja pierwsza:  market

Planujesz swój czas. Przebijasz się przez korki i klientów marketu, omawiasz szczegóły, wybierasz płytki i akcesoria – tak naprawdę wydaje Ci się, że spośród tysięcy produktów, a w rzeczywistości – spośród kilku, zaproponowanych, z jakiegoś powodu przez sprzedawcę. Jakiego powodu? – to pozostanie tajemnicą marketu lub kogoś, kogo wezwiesz po kilku miesiącach do pierwszych napraw i wymiany… 

Wersja druga:  Ty +market + opcja „zaprojektuj sam” i narzędzia do planowania

Taka wersja – owszem, jest. Ale to już wersja dla człowieka w desperacji. Laik tego – pisząc wprost – nie ogarnie. Nawet jeśli użyje całej wyobraźni, narzędzia do planowania to tylko szablon na stronie internetowej, który wyświetla Ci Twój laptop lub tablet. Nic też z tego nie wyniknie, bo co dalej? Sam komputer, póki co, nie pójdzie dalej i nie zajmie się resztą spraw. Nie sfinalizuje projektu, sam też nie odpowie na Twoje pytania. Po co te wszystkie wersje i dlaczego o tym piszemy? Jeszcze dwie propozycje.

Wersja trzecia: projektant + ewentualnie też jego „zaprzyjaźniony” sklep

Zamówienie projektu w biurze projektów ma swój sens. Możesz pójść do biura lub umówić się od razu w domu. W końcu z własnej woli płacisz za zamawianą usługę, w tym za kolejne spotkania z projektantem. Plusy są takie – najprawdopodobniej Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Minusem pozostaje cena. Takie usługi są drogie. A poza tym – każde biuro/ każdy projektant – ma swoje „zaprzyjaźnione” sklepy, bez których może sobie nie wyobrazić Twojego domu. Musisz po prostu kupić konkretne materiały we wskazanym przez projektanta miejscu. I nawet jeśli nie chcesz, zrobi wiele, by Cię przekonać. Może mieć swój cel. Ale czy na pewno chcesz dać się wkręcić w układ – drogi salon, 10% prowizji dla projektanta, 30% dla salonu itd.? Cena projektu rośnie niepokojąco. Czasem problemem jest też zbyt „artystyczna” wizja projektu, z której ambitny projektant nie zrezygnuje, a Ty będziesz przez lata zahaczać o ten sam uchwyt pod prysznicem…

Wersja czwarta: Ty + eplytki.pl

W przeciwieństwie do innych wersji – tutaj, z pewnością, możesz liczyć na 30 do 50% oszczędności i profesjonalne projekty. W jaki sposób? Ponieważ znamy realia urządzania domu. Od ponad 30 lat. Nie współpracujemy z jednym czy z dwoma producentami płytek, baterii, wanien… Znajdujemy ich w Polsce i w Europie, negocjujemy jakość i cenę. Działamy tak, by nasi Klienci, poprzez zakupy na stronie eplytki.pl przede wszystkim oszczędzali od 30  do 50 % w stosunku do cen proponowanych przez inne sklepy i mogli skorzystać z projektu, np. łazienki – za rozsądną cenę – od 200  do 800 zł.

Dlaczego podajemy ceny? Dlatego, że są konkurencyjne, a nasze zasady – bez wątpienie – jasne i przejrzyste. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co oferujemy. Firmujemy to własnym wizerunkiem i podlegamy ocenie Klientów.

Wiemy – bez wątpienia, że wspomniany już projekt łazienki nie jest drogi – zwróci się 100 razy, jeśli od początku będziesz działać racjonalnie. Jeśli – dzięki naszym doradcom – unikniesz błędów w wyborze towaru, złych rozwiązań choćby w rozmieszczeniu wanny, umywalki itd.

Podsumowując – jakie są korzyści z pomocy doradcy – eksperta zapewnianego przez eplytki.pl ?

Prawdopodobnie już wiesz, że projektanta jednak warto zatrudnić, ponieważ pozwoli Ci on odkryć szereg udogodnień. Na zakończenie warto podkreślić, że każdy z naszych projektantów to nie tylko wizjoner, ale też doradca, który:

  • pomoże przy trudnych decyzjach,
  • oszczędzi czas w poszukiwaniu towaru,
  • podpowie funkcjonalne rozwiązania,
  • uchroni przed pomyłkami,
  • podsumuje pomysły i zaproponuje najlepsze rozwiązanie,
  • zoptymalizuje koszty.

Kontakt telefoniczny  +48 535 015 175 lub mailowy esklep@eplytki.pl przekona Cię, że z usług naszego projektanta skorzystać warto. Ale dlaczego właśnie akurat projektanta ze strony eplytki.pl? Ponieważ to najlepsza wersja. Konkludując – pracujemy i doradzamy z pasją – po prostu mamy tak od zawsze. Czyli od ponad 30 lat. I to daje nam pewność, że w przeciwieństwie do innych sklepów – bezsprzecznie -zrobimy dla Ciebie wszystko.

Udostępnij