Projektowanie Wnętrz

Projekt wnętrz online? Jak znaleźć projektanta?

Projekt wnętrz online? Jak znaleźć projektanta?

Jak wybrać projektanta, który wykona projekt wnętrz online?

Projekt wnętrz online – wydaje się, że to proste zadanie, a jednak – zdając się na przypadek, można po prostu źle trafić. Wybierając projektanta, na pewno warto zwrócić uwagę na jego wykształcenie i doświadczenie (o ile mamy taką możliwość), jednak tym, co tak naprawdę świadczy o umiejętnościach projektanta wnętrz, niezaprzeczalnie, są zrealizowane przez niego projekty.

Gdzie znaleźć projektanta online i jego przykładowe aranżacje?  

Z pełnym przekonaniem zapraszamy Cię na eplytki.pl. Dlaczego? Ponieważ udało nam się nawiązać współpracę z ponad setką projektantów z całej Polski. To tutaj znajdziesz ponad 100 projektantów w jednym miejscu! Każdy z nich, z myślą o internetowych Klientach eplytki.pl, zamawiających online projekty domów i mieszkań, przesłał nam swoje projekty. Każdy z ponad stu projektantów posiada też  doświadczenie w pracy online z naszymi Klientami, a ponadto pracuje z pasją i z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Nasi projektanci, tak jak my, stawiają na nowoczesne technologie. Przecież one są po to, by ułatwiać projektowanie i urządzanie wnętrz, więc warto z nich korzystać.  Jako najlepszy internetowy sklep z płytkami, z  najniższymi  cenami w Polsce i z gwarantowaną jakością produktów, możemy ręczyć też za jakość współpracy z naszymi projektantami.

 Zalety projektu online – cena

To cena jest największą zaletą projektu online. Korzystając z usług projektanta z bezpośrednim kontaktem – zapłacisz za jego usługi od 30 do nawet 100% więcej. Przepłacanie nie ma sensu. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć i profesjonalne doradztwo, i oszczędności – przekonaj się – nie znajdziesz lepszego adresu niż https://www.eplytki.pl/projektanci Kontaktując się z projektantem wnętrz poprzez stronę eplytki.pl https://www.eplytki.pl/projektanci trafisz do najlepszych projektantów z całej Polski. O ich doświadczeniu i pasji urządzania wnętrz możesz poczytać w każdej chwili. Ich godne uwagi projekty możesz obejrzeć pod adresem https://www.eplytki.pl/inspiracje To wybrane, przykładowe inspiracje. Każdy z projektantów może zrobić dla Ciebie więcej i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Decydując się na projekt online oszczędzasz pieniądze, ponieważ zapłacisz mniej niż za tradycyjną współpracę. Jak pokazuje wieloletnia praktyka – projektant online to ogromne oszczędności dla Klienta.

Online znaczy – szybko i wygodnie

Niewątpliwie nie trzeba Cię przekonywać, że tutaj wystarczyłoby tylko jedno zdanie: Korzystając ze współpracy online z projektantem wnętrz łączysz wygodę z oszczędnością. Ale warto dodać również i to, że po prostu zyskujesz czas – projekt wnętrz zamówiony w systemie online otrzymasz szybciej. A komu w takiej sytuacji nie zależy na czasie? Zwłaszcza gdy mieszkasz np. z rodzicami lub w wynajmowanym mieszkaniu, za które co miesiąc musisz niemało zapłacić.

Projekt online w praktyce eplytki.pl

W praktyce, pomimo współpracy online – projektant i tak się z Tobą skontaktuje – telefonicznie, poprzez Skype, czy drogą mailową, dlatego że będzie chciał lepiej poznać Twoje oczekiwania. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Co musisz zrobić? Idealne byłoby – ze względu na Twój komfort – przesłanie do projektanta dokumentacji mieszkania i rzutów pomieszczeń. Jeśli dom lub mieszkanie pochodzą z rynku wtórnego i nie masz projektu, to żaden problem. Wtedy przesyłasz zdjęcia i pomiary domu/mieszkania, wykonane osobiście. Projektant Ci w tym pomoże.

Jak zrobić pomiary do projektu online?

Zapewniamy Cię, że to nie jest trudne. Czy trudno jest wykonać pomiary dla projektanta? Nie, to zaledwie kilka minut, a projektant na pewno Ci w tym pomoże. Potrzebujesz: kartki papieru, długopisu lub czegokolwiek piszącego, miarki i ewentualnie drabinki, chociaż – już nie zawsze. Co nasz projektant jeszcze zrobi dla Ciebie? Posłuży swoją radą i doświadczeniem, wręczy dodatkowy kod rabatowy na zakupy w sklepie eplytki.pl i przez telefon wysłucha Twoich oczekiwań (to już niemal jak telefon do przyjaciela). Będzie Cię wspierał i doradzi we wszystkim, a o tym, że zna się na swojej pracy – już wiesz.

Projekt wnętrz online dla Ciebie

Projektanci na stronie eplytki.pl wykonują projekty łazienek, kuchni, salonów – mogą więc  zaopiekować się całym domem lub mieszkaniem albo wybranymi pomieszczeniami. Ponieważ są profesjonalistami, dostosują grafik swoich prac do Twoich oczekiwań. Zyskasz wysoką jakość wykonania w bardzo rozsądnej cenie. Możemy Cię zapewnić, że projektant nie tylko zadziała szybko, ponieważ jemu też zależy na tym, byś jak najszybciej zamieszkał w nowym domu, ale też przedstawi Ci harmonogram prac, co niewątpliwie przyspieszy i usystematyzuje wszystkie działania w Twoim domu.

Podsumowując

Reasumując – możemy Cię zapewnić, że dzięki projektantowi wnętrz online zrealizujesz swoje marzenia o pięknym domu. Bez wątpienia – taki układ zapewni Ci same korzyści, ponieważ:  

  • Zapłacisz mniej za usługę projektanta niż w kontakcie bezpośrednim
  • Z pewnością szybciej otrzymasz projekt
  • Wybierzesz projektanta na podstawie wykonanych przez niego projektów, a nie dlatego, że mieszka blisko Twojego domu bądź miasta
  • Projektant zagwarantuje Ci usługi w najwyższej jakości, niczym nieróżniące się od tych, które otrzymują Klienci bezpośrednio współpracujący z naszymi projektantami
  • Tym, co Cię najprawdopodobniej zaskoczy i ucieszy jest jeszcze jedna dobra wiadomość – dostaniesz też dodatkowy rabat i zapłacisz mniej za płytki oraz akcesoria wykończeniowe zakupione na stronie eplytki.pl

Udostępnij