Porady - Łazienka

Jaką kabinę prysznicową wybrać do łazienki marzeń?

Jaką kabinę prysznicową wybrać do łazienki marzeń?

Jaką kabinę prysznicową wybrać, by zaczynać i kończyć dzień w pięknym, wygodnym i przestrzennym miejscu? Na pewno to zależy od przestrzeni, którą dysponujemy w łazience. Od naszej wyobraźni też. Zakupy poprzez stronę https://www.eplytki.pl/ nie ograniczają Klientów cenowo, ponieważ, pomimo doskonałej jakości i nowoczesnego wzornictwa, są najtańsze w Polsce i w Europie. Wobec tego jaka powinna być kabina i gdzie ją zamontować?

Zamontuj kabinę w dogodnym miejscu

To nic odkrywczego, ale w prostych spostrzeżeniach jest jakieś uniwersum. Nikt nie życzyłby sobie przeszkód w drodze pod prysznic czy np. drzwi do kabiny nie w pełni swobodnie się otwierających. Kabina prysznicowa musi znaleźć się w miejscu naprawdę dobrze dobranym. Jej miejsce zamontowania zależy oczywiście od wielu czynników, np. wielkości łazienki czy jej kształtu lub sposobu montażu pozostałego wyposażenia. Na szczęście kształty i rozmiary brodzików pozwalają na wiele rozwiązań. Kabinę można umieścić w rogu łazienki, ale i na wprost wejścia, może być niewielka, a może też dawać użytkownikom pełną swobodę poruszania się. Obecnie naprawdę wszystko jest możliwe. Wystarczy spojrzeć np. na takie rozwiązania i skorzystać z najlepszych produktów w cenie, której nie oferuje już nikt inny w Polsce. Kabina w rogu łazienki czy w dowolnie wybranym miejscu, to nie problem https://www.eplytki.pl/catalogsearch/result/?q=kabiny

Jaką kabinę prysznicową wybrać z https://www.eplytki.pl/ ?

Tutaj z odpowiedzią nie będzie kłopotu. Na stronie https://www.eplytki.pl/ można znaleźć i klasykę, i nowości. O gwarancji jakości i najniższej ceny zapewniać nie trzeba, ponieważ jest to oczywiste. Kilka tysięcy opinii i niemal 100% zadowolonych Klientów potwierdza przekonanie, że zakupy na tej stronie są warte polecenia. Dzieje się tak również dlatego, że firma od lat specjalizuje się w urządzaniu łazienek i pomieszczeń, w których układa się płytki. Kabiny prysznicowe należą do stałego wyposażenia. Śledzenie nowości jest standardem. Troska o dobro i zadowolenie Klienta zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Stąd podążanie za nowościami i oferta dostosowana do potrzeb Klientów z różnymi wymaganiami. Stąd też stworzenie oferty Premium dla tych, którzy szukają produktów wyjątkowych.

Kabina narożna

Ten model wybierany jest najczęściej, ponieważ doskonale funkcjonuje w małych łazienkach. Pozwala na optymalne wykorzystanie każdego centymetra łazienki. Tę praktyczną wiedzę, dotyczącą kabiny narożnej, warto wzbogacić o wiedzę związaną z kształtem kabin. Kwadratowe, prostokątne, półokrągłe – czyli w zależności od tego, jaką sobie wymyślimy lub – na jaką pozwala nam przestrzeń łazienki. Ale nawet jeśli mamy jakieś ograniczenia, wynagrodzić je może estetyczna i praktyczna kabina, wykonana z zastosowaniem nowoczesnej technologii.

Kabina przeszklona

Jeśli nie ogranicza nas przestrzeń, warto wybrać kabinę przeszkloną. Może ona zachwycić pięknym wyglądem i minimalizmem. Jest prosta i praktyczna. Jeśli nie posiada ruchomych części, to również można mieć pewność, że nic się w niej nie uszkodzi. Wówczas przez lata nie wymaga żadnych działań. No może poza wymianą uszczelek, raz na kilka lat. Jej pielęgnacja również okaże się nieskomplikowana. Szkło łatwo doczyścić, nie ma zakamarków, w których gromadzi się kamień. Kabina prysznicowa ze szkła to naprawdę wygodne rozwiązanie. I przede wszystkim praktyczne. O walorach estetycznych przekonywać nie trzeba. Nie jest droga, płaci się za nią raz na wiele lat. Może też stać się ozdobą łazienki i optycznie powiększyć jej przestrzeń. Wystarczy wybrać kabinę ze szkła transparentnego, chociaż odpowiednio zabezpieczonego przed rozbiciem się. Możliwości jest wiele.

Ważny detal – drzwi kabiny

Wybierając kabinę, należy pamiętać o jeszcze jednym, a mianowicie – o drzwiach. Jak w każdym przypadku, na drzwi należy zwrócić szczególną uwagę. Jeśli kabina jest przeszklona, a w łazience mamy dużo miejsca, można z drzwi po prostu zrezygnować. Wygodne okazują się drzwi skrzydłowe, otwierające się tak, jak wszelkie inne drzwi w domu. Potrzebujemy wprawdzie trochę miejsca, by je otworzyć, ale stworzą też zamkniętą przestrzeń kąpieli. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na kabinę przeszkloną, można wybrać szkło barwione, satynowe lub we wzory. W kabinach tradycyjnych można wybrać drzwi przesuwne, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni na ich otwieranie. Zamontowane ne suwakach lub rolkach łożyskowych, dzięki zachodzącym na siebie poszczególnym częściom kabiny, przy otwieraniu i zamykaniu, nie wymagają miejsca. Jednocześnie – stają się drzwiami szerokimi i zapewniającymi komfort użytkowania.

Udostępnij