Projektowanie Wnętrz

Projekt wnętrz online. Zamów bez wychodzenia z domu

Projekt wnętrz online. Zamów bez wychodzenia z domu

Co to jest projekt wnętrz online?

Projekt wnętrz online to najlepsze i najprostsze rozwiązanie dla Ciebie i dla Twojego domu lub mieszkania. Bez wychodzenia z domu, rozmawiając lub pisząc z jednym z ponad 100 naszych projektantów, zamówisz zindywidualizowany projekt łazienki, salonu, kuchni, przedpokoju… Ale możesz też wybrać opcję kontaktów bezpośrednich.

Co musisz zrobić, by zamówić projekt?

Wejść na naszą stronę https://www.eplytki.pl/ w widoczną na górnym pasku zakładkę „Projektanci” https://www.eplytki.pl/projektanci i gdy wyświetli Ci się mapa Polski, taka jak ta, poniżej, kliknąć w wybrane miasto. To jest ważne – może to być miasto, w którym masz dom, ale niekoniecznie. Zaletą projektu online jest właśnie to, że możesz współpracować z projektantami z całej Polski. Po kliknięciu w konkretne miasto – zobaczysz adresy naszych projektantów oraz ich aranżacje. Możesz wybrać tego projektanta, którego projekty podobają Ci się najbardziej. Każdy z nich podaje dane do kontaktu: telefon, e-mail, Facebooka, adres swojej strony. Nie zamawiasz więc usługi w ciemno. Wiesz, czego się spodziewać. I pamiętaj – gdy już skontaktujesz się z wybranym projektantem, będzie tylko lepiej. Niezależnie od tego, czy wiesz, czego oczekujesz – czy też jest to dla Ciebie czarna magia – projektant pomoże Ci we wszystkim.

Tu czekają na Ciebie nasi projektanci https://www.eplytki.pl/projektanci

Co zyskujesz, zamawiając online?

  • Najniższą cenę
  • Wygodę
  • Oryginalny i piękny dom
  • Szybką i miłą współpracę z profesjonalistą
  • Specjalne rabaty na https://www.eplytki.pl/

Czy jest się czego bać?

Nie. Zamówienie projektu wnętrz online to najlepsze rozwiązanie w obecnych czasach. Jeśli masz plan swojego domu lub mieszkania – prześlesz go projektantowi, by zadbał o precyzję projektu. Jeśli nie masz – projektant może do Ciebie przyjechać lub – wytłumaczy Ci, jak zmierzyć każde z pomieszczeń, którym się zajmie. Wszystko trwa chwilę i nadal nie musisz wychodzić z domu. A jeśli nie chcesz, nie musisz też podejmować współpracy bezpośrednio. Online może do końca pozostać online.

Co jest dodatkową zaletą?

Cena, która Cię zaskoczy. Pozytywnie. Będzie nawet 70 % niższa od projektu zamawianego w stacjonarnym biurze. Ale to jest właśnie magia Internetu i najnowocześniejszych technologii. Tak działają eplytki.pl

I jeszcze jedno…

Gdy zamawiasz projekt online, a wybrany projektant mieszka w Twoim mieście lub w jego pobliżu – możesz poprosić go o wersję „na bogato”. Wówczas zajmie się wszystkim – projektem, zakupami i współpracą z ekipą remontową. Więcej wymarzyć już sobie nie można…

Udostępnij