Nowości - Łazienka

Novoterm – siła doświadczenia

Novoterm – siła doświadczenia
Produkty Novoterm dostępne są na eplytki.pl

Obserwacja zmieniających się trendów oraz potrzeb klientów spowodowała, że marka Novoterm, od ponad trzech dekad, stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów.  Na początku działalności dali się poznać jako producent niezawodnych i nowoczesnych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, a wiedzę oraz misję wielofunkcyjności i uniwersalności sprzętu z sukcesem przenieśli na inne linie produkcyjne.

Produkty marki Novoterm, Kerra, Loge oraz Focus są dostępne na naszym sklepie eplytki.pl

„Postaw na komfort” – to nie tylko slogan reklamowy, to dewiza.

To właśnie wygoda użytkowania, efektywność ekonomiczna połączona z wysoką jakością produktów spowodowały, że marka nieustannie zdobywa nowych sympatyków i rozwija swoją strukturę- Novoterm jest właścicielem marek: Loge, Kerra i Focus. 

Dostrzeżenie potrzeb konsumentów spowodowało wyodrębnienie trzech marek, gdzie każda specjalizuje się w produkcji innego towaru. W szerokim wachlarzu towarów Novoterm, oprócz wentylatorów, które były ich sztandarowym produktem, obecnie znajduje się również ceramika sanitarna, armatura kuchenna i łazienkowa, kabiny, brodziki i wanny.

Estetyka i wygoda.

Poza funkcjonalnością i jakością wykonania produktów, bardzo istotny, a może nawet dla niektórych ludzi najważniejszy, jest aspekt estetyczny. Prosty, klasyczny, ale też niebanalny design produktów marki Novoterm z łatwością wkomponuje się nawet w najbardziej wyszukane aranżacje wnętrzarskie, a uniwersalność rozwiązań montażowych pozwoli na zaadaptowanie również tych najbardziej wymagających pomieszczeń.

Jakość w dobrej cenie.

Optymalizacja procesu produkcji oraz przewidywanie nowych trendów pozwala marce na tworzenie produktów odznaczających się wysoką jakością i komfortem użytkowania, a wszystko to w rozsądnych i konkurencyjnych cenach. Realizacja takiej polityki zapewnia marce ugruntowaną pozycję na rynku oraz rzeszę zadowolonych klientów.

Udostępnij