Projektowanie łazienek

Wykonujemy projekty łazienek , salonów i kuchni drogą elektroniczną lub metodą tradycyjną, oczywiście jeżeli w Państwa pobliżu ma siedzibę polecany przez nas Projektant. Koszt wykonania projektu ustalamy indywidualnie. Ceny projektów są bardzo atrakcyjne. Do Państwa dyspozycji oferujemy tylko najlepszych, uczciwych i sprawdzonych specjalistów od wystroju wnętrz. Projekt obejmuje płytki oraz inne elementy wyposazenia zgodnie z Państwa sugestiami i życzeniami.

Otrzymacie Państwo wykaz asortymentu płytek zgodnie z projektem oraz wycenę płytek w naszym sklepie internetowym. Projektantów przedstawiamy poniżej, zachęcamy do zapoznania się z ich wspaniałymi realizacjami w zakładce INSPIRACJE, a w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli któraś z prac Państwu przypadnie do gustu prosimy już o bezposredni kontakt z Projektantem i ustalenie warunków współpracy. Dane kontaktowe są na stronach Projektanów których prezentujemy na mapie.

Uwaga !!!!

W przypadku zainteresowania Państwa taką usługą prosimy o kontakt z naszymi konsultantami pod numerem  690 800 735  w godz 8 - 16 lub drogą pocztową na nasz adres elektroniczny    projekt@eplytki.pl

Dziękujemy za wybranie  eplytki.pl  i życzymy projektów na miarę Państwa marzeń.

 

Skontaktuj się z nami