Macchia Tubądzin Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Macchia producenta płytek Tubądzin

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja Macchia firmy Tubądzin z powodzeniem łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność z estetyką naturalnych kamieni. To wysokiej jakości płytki ścienne, które dzięki różnorodności stylów i kształtów są również niezwykle designerskie.
Płytki z kolekcji Macchia marki Tubądzin doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Przypominają kamień i granit, można z nich wykonać stylowe okładziny ścienne. Płytki są rektyfikowane i dostępne tylko w szarych odcieniach, a ich powierzchnia jest matowa. Można nimi pokryć wszystkie rodzaje ścian, bez trudu łącząc je zarówno z podłogami, jak i sufitami.
Powierzchnia płytek ściennych Macchia Tubądzin wygląda jak matowa. Struktura nadaje tej serii charakter kamienny, jednak nie jest tak chropowata jak prawdziwy kamień czy granit. Tworzy to elegancki wygląd, który doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz: przypominają one naturalne materiały, ale jednocześnie osiągają nowoczesny wygląd.
Płytki rektyfikowane Macchia Tubądzin idealnie nadają się do wykończenia wszystkich rodzajów ścian, również tych nierównych. Płytki dostępne są wyłącznie w odcieniach szarości. Wśród nich znajdują się zarówno płytki matowe, jak i błyszczące, które mają różną fakturę powierzchni. Dzięki temu, bez względu na to, jaki rodzaj płytek wybierzemy, stworzą one stylowy wystrój ściany, do którego każdy styl wnętrza będzie mógł się idealnie dopasować. Wszystkie szare płytki Macchia Tubądzin to produkty najwyższej jakości.