Lilo Bianco Tubądzin Domino Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Lilo Bianco producenta płytek Tubądzin Domino

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Tubądzin Domino to firma, która posiada już imponujące doświadczenie w produkcji ceramiki. Linia Lilo Bianco prezentuje się jako nowość, która łączy w sobie wyrafinowanie i funkcjonalność.
Lilo Bianco to ceramiczne płytki gresowe, odpowiednie do kuchni i łazienek. Płytki prezentują się jak imitacja marmuru, mają jasny i ciepły odcień. Jak wszystkie gresy ceramiczne z linii Domino marki Tubądzin, Lilo Bianco charakteryzuje się niezwykłą trwałością.
Równie ważny jest fakt, że płytki są łatwe w utrzymaniu, odporne na plamy i zarysowania powstałe podczas codziennego użytkowania. Wszystko to sprawia, że Lilo Bianco jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których często korzysta się z urządzeń kuchennych. Płytki przypominają marmur, mają jasny i ciepły odcień. Mogą być położone zarówno w kuchniach, jak i łazienkach.
Te zachwycające płytki ceramiczne gresowe wymagają niewielkiej pielęgnacji i nadają się do stosowania w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki.
Kolekcje reprezentują niezwykły design i wyjątkową jakość materiału - te cechy sprawiają, że produkt jest w stanie udźwignąć najbardziej wymagających wymagań.
Kolekcja Lilo Bianco producenta Tubądzin Domino to różnego rodzaju imitacje kamienia naturalnego wykonane z najwyższej jakości materiałów. Według ich tonu kolorystycznego, produkty ceramiczne mogą różnić się również między sobą - w tym przypadku jest to jasny / beżowy kolor imitujący marmur.