Alabaster Shine Tubądzin Domino Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Alabaster Shine producenta płytek Tubądzin Domino

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Tubądzin Domino to polska firma, której przyświeca idea, że wszystko może być inne i niepowtarzalne. Ich płytki przypominają naturalny kamień, a dzięki stylowym kształtom, barwnym odcieniom i inspirującemu charakterowi mogą zdobić domy i przestrzeń publiczną. Producent Tubądzin Domino w kolekcji Alabaster Shine oferuje płytki ceramiczne gresowe na podłogi i ściany.
Kolekcja Alabaster Shine, która charakteryzuje się ciepłymi tonami, z dwoma różnymi odcieniami, które przypominają kolor naturalnego kamienia. Płytki te produkowane są z wielką precyzją i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu mogą spełnić wszelkie oczekiwania. Ich powierzchnia jest gładka do chodzenia, a lekko chropowata faktura jest przyjemna w dotyku.
Kolekcja Alabaster Shine może być stosowana w nowoczesnych domach, ale jej elegancja pozwala na wkomponowanie jej w każdy zabytkowy wystrój wnętrza. Dzięki swojej wytrzymałości i odporności płytki te można układać w kuchniach lub łazienkach bez obawy, że będą się łatwo brudzić. Materiał, z którego są wykonane - Gres ceramiczny jest trwały i odporny na zużycie.
Płytki Tubądzin Domino są odporne nie tylko na ścieranie czy mróz, ale także na obciążenia mechaniczne, co czyni je bardzo uniwersalnymi. Ponadto duże rozmiary płytek pozwalają na szybką i sprawną pracę przy samodzielnym wykonywaniu instalacji z płytek.