Sweet Paradyż Classica

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Sweet producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Paradyż Classica od tego producenta pochodzi kolekcja płytek ściennych Sweet. Produkt może być stosowany w każdym pomieszczeniu, od łazienki po kuchnię i jadalnię. Płytki Sweet Paradyż Classica charakteryzują się naturalnym wzornictwem inspirowanym naturą, które dodatkowo podkreślają specyficzne dekoracje.
Płytki Sweet Paradyż Classica występują w różnych rozmiarach, które pozwalają na pokrycie całych ścian lub tylko mniejszych powierzchni w zależności od potrzeb i upodobań. Każdy wariant kolorystyczny ma swój niepowtarzalny klimat o innej sile wyrazu.
Sama kolekcja powstała dzięki inspiracji naturą i pięknem jej wytworów. Dlatego też płytki Sweet Paradyż Classica  również naśladują to piękno poprzez kwiatowy wzór, który można znaleźć na ich powierzchni. Kolekcja została wyprodukowana w Polsce i z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój domu. Będzie stanowiła doskonały kontrapunkt dla bardziej nowoczesnych wnętrz o minimalistycznych tendencjach. Równie dobrze sprawdzi się jednak w połączeniu z klasycznymi meblami, nadając całości ciekawy element retro.