Hope Paradyż Classica Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Hope producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Paradyż Classica zaprezentował serię płytek ściennych Hope w odcieniach jasnego beżu. Jest to pełna kolekcja, przeznaczona do pomieszczeń w domu, w których zazwyczaj stosuje się płytki do łazienki i kuchni. Płytki przypominają naturalny kamień i mają matowe wykończenie.
Producent Paradyż Classica znany jest z wysokiej jakości produktów wykonanych z materiału ceramicznego, więc wybór materiałów nie jest zaskakujący. Gwarantuje on trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju warunki środowiskowe - od niskiej do wysokiej temperatury czy wilgotności. Montaż płytek Hope Paradyż Classica jest bardzo prosty i nie wymaga fachowej pomocy. Płytki Hope Paradyż Classica nadają się do montażu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych w domu, czyli: w salonie, kuchni i łazience. Posiadają matowe wykończenie, które nadaje im podobieństwo do kamienia naturalnego.
Wszystkie płytki dekoracyjne wchodzące w skład kolekcji Hope marki Paradyż Classica wraz z niezbędnymi narzędziami do ich konserwacji i pielęgnacji dostępne są w naszym sklepie www.eplytki.pl