Happiness Paradyż Classica Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Happiness producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki ścienne i dekoracyjne z kolekcji Happiness marki Paradyż Classica występują w szerokiej gamie kolorów i naturalnych wzorów. Płytki nadają się na ściany w salonie, łazience i kuchni.
W kolekcji Happiness Paradyż Classica znajdują się płytki ceramiczne z różnymi motywami: geometryczne ornamenty, płyty z kamienia naturalnego i elementy śródziemnomorskie. W zależności od koloru układanej płytki bardzo dobrze się one ze sobą łączą. Można je łączyć, tworząc niepowtarzalne, indywidualne kompozycje lub układać według określonego wzoru. Płytki ścienne i dekoracyjne Happiness Paradyż Classica mają gładką powierzchnię, dzięki czemu łatwo się je czyści po użyciu mopem zmoczonym w wodzie z dodatkiem neutralnego mydła. Zastosowane naturalne materiały pozwalają na swobodne rozmieszczanie ich na ścianie według własnego uznania. Kolorystyka płytek Happiness Paradyż Classica uzyskiwana jest za pomocą naturalnych barwników. Zastosowanie takich naturalnych materiałów pochodzenia organicznego zapewnia im niezwykłe cechy: stabilność koloru i biodegradowalność.
Dzięki płytkom Happiness Paradyż Classica ułożonym w różnych wzorach można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Połączenie wszystkich ceramicznych płytek ściennych i dekoracyjnych z kolekcji pozwala na stworzenie wzoru jednej powierzchni pokrywającej całą ścianę. Harmonia kolorów i form zachwyci nawet najbardziej wymagającego obserwatora. Dzięki tak szerokiej gamie kolorów i naturalnych wzorów dostępnych w naszej ofercie, możesz wybrać dokładnie to, co najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.