Fancy Paradyż Classica Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Fancy producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

W kolekcji Fancy marki Paradyż Classica znajdziemy płytki o różnych kształtach i rozmiarach. W tej serii płytek ściennych producent zastosował nowoczesne wzory, w tym prostokąty o prostych lub lekko zaokrąglonych krawędziach. Wszystkie wzory dekoracyjne mają polerowane wykończenie, które szczególnie ciekawie wygląda w połączeniu z białą fugą. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane - szkliwionej ceramice - płytki ścienne są trwałe i łatwe w pielęgnacji. Można je myć zwykłym środkiem do czyszczenia płytek, a zabrudzenia z nich są łatwe do usunięcia.
Płytki z kolekcji Fancy Paradyż Classica nadają się do zastosowania w domu. Dzięki swoim wyrazistym wzorom mogą nadać klasycznym wnętrzom nowoczesny charakter. Dodatkowo, dzięki właściwościom materiału - odporności na wilgoć czy zarysowania - idealnie nadają się również do zastosowania w łazienkach.
Kolekcja Fancy Paradyż Classica zawiera płytki w różnych kolorach, ale szczególnie interesujące są one dzięki różnorodności kształtów. W serii znajdują się zarówno płytki duże, jak i małe, a także te o nieregularnych kształtach. Dzięki temu mogą one przybierać niemal dowolne kształty, co sprawia, że idealnie nadają się do tworzenia kreatywnych kompozycji na ścianach w salonach, kuchniach czy łazienkach.