Bliss Paradyż Classica Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Bliss producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Bliss to kolekcja płytek ściennych marki Paradyż Classica. Nadają się do zastosowania w salonach, łazienkach i kuchniach. Płytki wykonane są z ceramiki i mają jasnobeżowy kolor.
Posiadają polerowane wykończenie, które dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu nadają się szczególnie do łazienek czy kuchni, gdzie narażone są na częste działanie wilgoci. Płytki Bliss mogą być stosowane w domu, ale ze względu na swoją trwałość i funkcjonalność świetnie sprawdzają się również w zastosowaniach profesjonalnych.
Płytki Bliss Paradyż Classica przypominają marmur, mają jasnobeżowy kolor z naturalnymi żyłkami, które biegną przez nie, dzięki czemu wyglądają jak dzieła sztuki. Płytki Bliss Paradyż Classica są odporne na uderzenia i zarysowania, ich duży rozmiar sprawia, że łatwo się je czyści zwykłymi domowymi środkami. Materiał, z którego wykonane są płytki to szkliwiona ceramika, co oznacza, że można je myć wodą pod ciśnieniem lub przecierać wilgotną szmatką. Ich błyszcząca powierzchnia sprawia, że smugi można zetrzeć bez użycia dodatkowych środków czyszczących.