Velvet Concrete Cersanit

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Velvet Concrete producenta płytek Cersanit

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Velvet Concrete Cersanit płytki podłogowe wykonane są z gresu z efektem betonu. Ten rodzaj podłogi zyskał na popularności dzięki swojej trwałości i nowoczesnemu wyglądowi, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Nowoczesne domy mają tendencję do wybierania gładkich powierzchni wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. Płytki Velvet Concrete Cersanit dostępne są w różnych odcieniach dzięki czemu doskonale wpasują się w każde wnętrze. Ich wzór wygląda bardzo nowocześnie, ponieważ przypomina gładkie betonowe wykończenie.
Zapotrzebowanie na trwalsze materiały w kuchniach sprawia, że coraz bardziej poszukiwane stają się płytki podłogowe z gresu ceramicznego o wyglądzie betonu. Spełnią one wszystkie oczekiwania, a nawet je przewyższą - są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na wilgoć, co pozwala na układanie ich w pomieszczeniach, w których może dochodzić do przecieków i przelewów wody (łazienka, pralnia). Materiał, z którego wykonana jest taka podłoga jest mrozoodporny, dzięki czemu można ją stosować również na zewnątrz.
Gres Velvet Concrete Cersanit charakteryzuje się niezwykłą odpornością na ścieranie, co sprawia, że jest numerem jeden przy wyborze podłóg dla gospodarstw domowych z dziećmi. Nie blaknie i nie traci z czasem swojego wyglądu, w przeciwieństwie do wielu innych materiałów przeznaczonych do użytku domowego. Zaletą tego materiału jest to, że można go stosować w pomieszczeniach, w których może dojść do przeciekania wody (np. łazienka), a nawet na zewnątrz (taras). Płytki Velvet Concrete Cersanit są również mrozoodporne, dzięki czemu nadają się do układania w warunkach zimowych.