Tromso Ceramika Końskie Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Tromso producenta płytek Ceramika Końskie

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Tromso firmy Ceramika Końskie to kolekcja płytek ściennych, która oferuje gamę stonowanych kolorów. Płytki są rektyfikowane i mają błyszczące wykończenie, co oznacza, że są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować w łazience lub kuchni.
Podstawowa paleta barw kolekcji Tromso składa się z zimnych odcieni - od szarości po odcienie niebieskiego. Można ją uzupełnić cieplejszymi barwami, takimi jak żółte i pomarańczowe odcienie. Może się wydawać, że monotonia chromatyczna na pierwszy rzut oka nie przemawia, ale tworzy niezwykłą atmosferę - elegancką, kojącą i relaksującą.
Tromso to kolekcja ceramiki od producenta Ceramika Końskie, która czerpie inspirację z północnej scenerii. Cała kolekcja ma 5 kolorów - 2 odcienie zieleni, szary, beżowy i biały.
Materiałem użytym do produkcji kolekcji Tromso są rektyfikowane płytki ścienne o wysokim stopniu odporności na zamoczenie. Są to płytki szkliwione o błyszczącym wykończeniu i gładkiej powierzchni, która sprzyja łatwemu utrzymaniu czystości. Jako płytki nadają się zarówno do łazienki, jak i do kuchni.