Tampa Ceramika Końskie Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Tampa producenta płytek Ceramika Końskie

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja charakteryzuje się nieodłączną fakturą, industrialnym wyglądem, o gładkiej powierzchni. Połączenie różnych źródeł naturalnego światła nadaje dekoracji dynamiczny charakter. Ceramiczna powierzchnia Tampa jest idealna do aranżacji nowoczesnej kuchni lub łazienki w stylu minimalistycznym. Można ją łączyć z wieloma rodzajami materiałów dekoracyjnych marki Ceramika Końskie.
Ceramika Końskie jest firmą produkcyjną działającą w Polsce od ponad 50 lat. Ceramika Końskie jest producentem ceramicznych płytek ściennych i dekoracyjnych przeznaczonych do łazienek, kuchni i innych pomieszczeń, w których są one narażone na wilgoć lub zabrudzenia.
Kolekcja Tampa wykonana jest w całości ręcznie w fabryce w Końskich. Powierzchnia ma efekt betonu, co sprawia, że przypomina kamień lub beton.
Seria płytek ściennych Tampa wyróżnia nieodłączną fakturę, industrialny wygląd z gładką powierzchnią.
Połączenie różnych źródeł naturalnego światła nadaje dekoracji dynamiczny charakter. Kolekcja ceramicznych płytek Tampa idealnie nadaje się do aranżacji nowoczesnej kuchni lub łazienki w stylu minimalistycznym. Można ją łączyć z wieloma rodzajami materiałów dekoracyjnych firmy Końskie.