Montreal Ceramika Końskie Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Montreal producenta płytek Ceramika Końskie

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja płytek ceramicznych Montreal od polskiego producenta Ceramika Końskie przypominają beton. Są to wewnętrzne płytki ścienne do łazienek i kuchni. Są odporne na wilgoć, mają antyseptyczną powierzchnię, nie chłoną wody, co ułatwia pracę z nimi.
Kolekcja Montreal składa się z płytek w trzech kolorach: beżowym, czarnym i biały. Nadają się do stosowania w pomieszczeniach o silnym kontraście kolorystycznym, np. jasny-ciemny. Płytki są bardzo nowoczesne i posiadają wysoką ochronę przed zabrudzeniami, co pozwala na stosowanie ich również w łazienkach.
Ceramika Końskie Ceramiczna Kolekcja Montreal to ponadczasowy design wyróżniający się nowoczesnością i starannością wykonania. Jest to zdecydowanie nowa jakość w polskim markecie Ceramiki Końskie. Ceramika Montreal charakteryzuje się nowoczesną formą i posiada antyseptyczną powierzchnię. Ceramika Montreal jest odporna na wilgoć, co ułatwia jej stosowanie w łazienkach. Ceramika Montreal jest idealnym rozwiązaniem dla każdego projektu budowlanego z zastosowaniem wnętrz o bardzo dużym kontraście.