Brentwood Ceramika Końskie Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Brentwood producenta płytek Ceramika Końskie

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Brentwood to kolekcja ściennych płytek ceramicznych produkowanych przez fabrykę Ceramika Końskie. Płytki ceramiczne dostępne są w różnych wzorach, kolorach i fakturach. Nazwa kolekcji inspirowana jest naturalnymi elementami drewna kojarzącymi się z ciepłem i komfortem. Wśród dekorów znajdują się subtelne słoje drewna, industrialne akcenty naturalne drewniane wzory. Jednocześnie Brentwood to bardzo nowoczesna kolekcja o wysokiej jakości i przyjemnej w dotyku powierzchni.
Kolorowe dekory łączone są z neutralnymi, ziemistymi barwami, takimi jak beże czy szarości. Jasne elementy dekoracji sprawiają, że ceramiczne płytki ścienne są interesujące nie tylko w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach.
Kolekcja Brentwood od producenta Ceramika Końskie to grupa ceramicznych płytek ściennych o różnych wzorach. Kolekcja składa się z kolorowych dekorów, płytek drewnopodobnych oraz płytek ściennych z fakturą. Doskonale pasują do nowoczesnej aranżacji wnętrza i nadadzą pomieszczeniu ciepła i przytulności.