Valeria Ceramika Color Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Valeria producenta płytek Ceramika Color

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Wzór ceramiki kolorowej Valeria producenta Ceramika Color to kwiatowy ornament, który przypomina nam o obfitości i pełni życia, a jednocześnie wyraźne linie czynią go nowoczesnym.
Na uwagę zasługuje również fakt, że dzięki bogatej kolorystyce kolekcja ta doskonale udekoruje każde pomieszczenie w Twoim domu.
Zawsze chętnie spędzamy swój wolny czas w miejscu, w którym czujemy się komfortowo i przytulnie. A co może być bardziej komfortowe niż własny dom? Płytki ścienne Valeria od Ceramika Color przyczyniają się do tego uczucia komfortu i przytulności nie tylko dlatego, że mają delikatny kwiatowy wzór, ale również dlatego, że ich paleta kolorów jest bardzo różnorodna - ciepłe naturalne kolory, które dają pozytywne emocje. Każdy z nich będzie stylowym akcentem na ścianie w kuchni czy łazience, niezależnie od tego, czy jest to wnętrze klasyczne, czy nowoczesne.
Kolekcja Valeria charakteryzuje się wysoką trwałością i lekkością.
Nadaje się zarówno do łazienek, jak i do kuchni. Płytki marki Ceramika Color mają niską nasiąkliwość, co sprawia, że są bardzo odporne na wilgoć. Płytki ceramiczne ścienne Valeria nie wymagają uszczelniania, można je użytkować bezpośrednio po zamontowaniu.