Alchemy Decovita Płytki tureckie

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz kolekcję Alchemy tureckiego producenta płytek ceramicznych Decovita

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Decovita wykorzystuje tradycyjne materiały do tworzenia nowoczesnych produktów o rustykalnym charakterze. Ich styl projektowania określany jest jako "industrialny". Kolekcja Alchemie firmy Decovita, obejmuje rustykalne płytki podłogowe w kilku różnych stylach i wzorach. Kolekcja Alchemy od Decovita obejmuje również kilka innych płytek podłogowych, które mają w dużej mierze monochromatyczny wygląd .
Kolekcja Alchemy Decovita wykonana jest z gresu ceramicznego. Pomimo rustykalnego wyglądu, płytki podłogowe są mrozoodporne i nadają się na podłogę w salonie. Można je również stosować w innych pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak wejścia i korytarze. Płytki Alchemy Decovita wykorzystać do stworzenia nowoczesnych podłóg lub ścian w różnych kolorach. Jednak ze względu na swój rustykalny wygląd mogą nie nadawać się do każdego rodzaju wystroju pomieszczenia. Płytki Alchemy Decovita  podłogowe produkowane są we Włoszech. Producent kolekcji Alchemy, firma Decovita, jest jednym z wiodących europejskich producentów płytek ceramicznych. Posiadają ponad 25-letnie doświadczenie i produkują płytki gresowe we własnych zakładach produkcyjnych.
Dlaczego warto wybrać kolekcję Alchemy marki Decovita? Mocne rustykalne wzornictwo, które nadaje nowoczesny, industrialny charakter wystrojowi pomieszczenia Trwałość - Podłogi Alchemy są mrozoodporne, dzięki czemu nadają się do łazienek, kuchni i salonów.