Veneto Płytki Hiszpańskie

 

Wybierz kolekcję

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz płytki Hiszpańskie producenta płytek ceramicznych Veneto

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Wzory Veneto są produkowane w całości w Veneto z weneckiej gliny. Veneto posiada zautomatyzowany proces produkcyjny, który pozwala na produkcję na dużą skalę płytek podłogowych w stylu weneckim i płytek ściennych weneckich. Veneto dekoracyjne płytki ścienne mogą być używane jako szablony do tworzenia indywidualnych wzorów na ścianach, dodając piękno do każdego pomieszczenia.
Filozofia firmy opiera się na oferowaniu konsumentom "pięknych dzieł sztuki" za rozsądną cenę. Płytki ceramiczne Veneto są wykonane ręcznie przy użyciu wiekowych technik, które zostały przekazane przez weneckich rzemieślników przez setki lat. Płytki w stylu weneckim charakteryzują się bogatą kolorystyką, szkliwami i misternymi wzorami inspirowanymi laguną wenecką. Produkty Veneto są sprzedawane w ponad dwudziestu krajach na całym świecie
Veneto produkuje podłogi w stylu weneckim, które są podobne do weneckich podłóg lastrykowych, ale są tańsze, ponieważ nie wymagają woskowania lub polerowania. Veneto produkuje również weneckie płytki ścienne z niebieskim lub złotym tłem, ozdobione złoconymi wzorami inspirowanymi szkłem Murano.