Stardust Stargres Płytki na balkon, taras, schody

TEL:535015175

Kup produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Stardust producenta płytek Stargres

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki z kolekcji Stardust od producenta Stargres posiadają nietypowy wzór. Stardust Stargres to wielobarwna, mieniąca się płytka w odcieniach beżu i brązów. Może dodać koloru do każdego pomieszczenia. Na stopnie lub chodniki zapewnia łatwość czyszczenia, a także właściwości antypoślizgowe.
Materiał, z którego są wykonane sprawia, że są one mrozoodporne, więc nie musisz się martwić o niskie temperatury. Płytki nadają się na schody, balkony, tarasy i stopnie ogrodowe. Są antypoślizgowe i idealne do użytku na zewnątrz. Płytki te mogą być stosowane na wewnętrznych i zewnętrznych obszarach domu, tworząc naturalne uczucie do całej powierzchni.
Dla nowoczesnych wnętrz, płytki te oferują niezwykły efekt z odmianami kolorów pochodzących z różnych zakątków światła. Kolory odzwierciedlają wschodzące słońce o poranku lub światło księżyca przebijające się przez chmury w nocy - mienią się magicznie w zmieniających się warunkach oświetleniowych we wszystkich porach roku. Płytki Stardust Stargres dostępne są również jako dopasowane stopnice z ryflowanymi krawędziami, które zapewnią dodatkową przyczepność na schodach.