Spectre 3.0 Stargres Płytki na balkon, taras, schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras z kolekcji Spectre 3.0 producenta płytek Stargres

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Spectre 3.0 to zupełnie nowa generacja bardzo grubych gresowych płytek tarasowych, sprawdzających się nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich kolorystyka przywodzi na myśl asfalt i beton. Wszystkie płytki Stark 3.0 są pierwszej jakości i mają bardzo atrakcyjny wygląd - wręcz industrialny, a jednocześnie atrakcyjny, jeśli taka kombinacja może istnieć! Wszystkie płytki są pierwszego gatunku i bardzo wytrzymałe o grubości 3cm. Powierzchnia jest matowa i fakturowana, dzięki czemu latem pozostaje chłodniejsza niż standardowe płytki tarasowe gresowe, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w miejscach nasłonecznionych, takich jak balkony i tarasy na dachach. Ich specjalny skład sprawia, że są bardzo łatwe do czyszczenia.
Płytki ze względu na swoja grubość idealnie nadają się również na podjazd pod garaż i wyglądają o wiele bardziej efektownie niż zwykła kostka brukowa.
Gresy Spectre 3.0 produkowane są przez firmę Stargres - międzynarodowego producenta wysokiej jakości gresów porcelanowych, które dostarczane są bezpośrednio od europejskich producentów. Cała produkcja odbywa się pod jednym dachem w naszej fabryce w Polsce pod Łodzią. Gwarantuje to pełną kontrolę nad jakością.