Track Paradyż Classica płytki na balkon taras schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Track producenta płytek Paradyż Classica

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki z kolekcji Track, producenta Paradyż Classica są doskonałym wyborem na klatki schodowe. Ich wzór jest bardzo nowoczesny i pasuje do współczesnych wnętrz. Odcienie szarości przypominają beton i kamień, więc wyglądają bardzo naturalnie w otoczeniu. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, więc można je łączyć w zależności od potrzeb i upodobań, aby uzyskać ostateczny efekt.
Płytki są bardzo łatwe w utrzymaniu. Wykonane są z naturalnych kamieni kwarcowych, co sprawia, że są mrozoodporne. Dodatkowo Paradyż Classica opracował specjalną technologię antypoślizgową, dzięki czemu powierzchnia schodów jest bezpieczna nawet przy dużej wilgotności. Track Paradyż Classica to doskonały wybór na schody w nowoczesnych domach. Wyglądem przypominają beton lub kamień, dzięki czemu dobrze komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Dodatkowo płytki te zostały stworzone z myślą o antypoślizgowej powierzchni.
Płytki z kolekcji Track Paradyż Classica zostały zaprojektowane przez ekspertów z branży i widać to po tym, jak dobrze wyglądają w połączeniu ze sobą oraz jak praktyczne są w utrzymaniu czystości i połysku nawet po długim czasie od ułożenia. Jeśli chcesz, by Twoje schody wyglądały niezwykłe i bardzo naturalne, warto wybrać płytki z tej kolekcji