O firmie

Sklep eplytki.pl to ogromne doświadczenie, które pracuje dla Klientów. Działamy w naszej branży od 1989 roku.

Bezustannie poszukujemy coraz lepszych metod współpracy z Klientami. Internet dostarczył nam narzędzie, dzięki któremu w 2006 roku trafiliśmy do Klientów w ich domach.

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zapewniamy ogromny wybór produktów. Naszą ofertę, dzięki szybkiemu kontaktowi z nami, wspiera rzeczowe i skuteczne doradztwo. Dysponujemy ogromną wiedzą o proponowanych produktach oraz możliwościach ich wykorzystania.

Wybory i decyzje Klientów wspieramy rozbudowaną galerią zdjęć dostarczającą pełny wachlarz inspiracji.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami. Nasza wszechstronna oferta pozwala na stworzenie każdej aranżacji od klasyki po nowoczesność. Produkty jakimi dysponujemy są najwyższej jakości i o wysokich parametrach użytkowych. Dzięki temu stanowią tak istotną dla Klientów gwarancję długiego użytkowania.

To 28 lat tradycji zaowocowało aż tysiącem pozytywnych opinii, o naszej pracy w sklepie eplytki.pl, na największych polskich serwisach opiniujących sklepy internetowe m.in. ( www.sklepy.24, opineo.pl ).
Od lat wspieramy potrzeby Klientów. Nasz sposób wykorzystania nowych technologii pogłębia dbałość o Klienta i zapewnia Klientowi zrealizowanie jego potrzeb w najwyższym standardzie działania.


Zapraszamy do sklepu!

Sprawdź nas

 


» przeczytaj wszystkie opinie