Brodziki prostokątne z konglomeratu

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Brodziki prostokątne z konglomeratu

Prostokątne brodziki z konglomeratu są najbardziej uniwersalnym i powszechnie stosowanym brodzikiem. Wykonane elementy dostarczane są do montażu w systemie "lay-on-tile" lub mogą być montowane jako rozwiązanie "build-in". Grubość brodzików wynosi zazwyczaj ok. 10 mm, co pozwala na ich adaptację do obu celów.
Brodzik produkowany jest z materiału, który ma taką samą wytrzymałość jak ceramika. Konglomerat to produkt powstały w wyniku zmieszania odpowiednich kruszyw, środków wiążących i mieszanek z żywicą naturalną lub sztuczną, które nadadzą efektowi końcowemu wysoką odporność na ścieranie i zużycie. Mieszanka może być formowana w różne kształty i rozmiary, nawet z krzywiznami. Dostarczone produkty są łatwe w obsłudze i bardzo dokładne. Montaż jest czysty i szybki, ponieważ produkt ma niewiele łączeń.
Brodzik z konglomeratu może być produkowany w różnych kolorach, od białego do szarego. Produkt dostępny jest z powierzchnią fakturowaną, która zapobiega pozostawaniu brudu na powierzchni, co ułatwia czyszczenie. Może mieć również powierzchnię polerowaną i gładką, która ułatwia gromadzenie się resztek mydła i bakterii.