SZEROKA OFERTA

Mamy w ofercie płytki wszystkich liczących się producentów, polskich, ale też np. z Hiszpanii czy Włoch. Jeżeli Twoje wymarzony płytki lub inny asortyment z naszego sklepu będzie niedostępny – zadzwoń - nasi doradcy zaproponują alternatywne rozwiązanie.

BEZPIECZNE ZAKUPY W INTERNECIE

Zebraliśmy ponad 2000 pozytywnych opinii od zadowolonych klientów na opineo.pl. w tym bardzo mało negatywnych!

DOBRY KONTAKT

Klienci chwalą nas za bardzo dobry kontakt z obsługą. Zadzwoń i sprawdź, dlaczego tak piszą w swoich opiniach.

DOŚWIADCZENIE

Działamy w branży od 30 lat, a od 2006 roku sprzedajemy płytki ceramiczne przez Internet. Wyróżnia nas olbrzymie doświadczenie w sprzedaży płytek, a co za tym idzie, możliwość rzetelnej pomocy przy zakupie.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Jeżeli masz wątpliwości przy zakupie, nie wiesz, jak policzyć potrzebną ilość płytek czy jak dobrać dekory lub listwy - zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Sprzedając Ci nasze płytki chcemy być pewni, że będziesz zadowolony.

SZYBKA DOSTAWA

Większość towaru dostarczamy w ciągu maksymalnie 2-5 dni od zamówienia. Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, w tym DHL i Schenker.

BEZPIECZNA DOSTAWA NA UZGODNIONY TERMIN

Towar zawsze wysyłamy na palecie. To ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia i spowodowania przestojów w pracach na Twojej budowie. Z naszymi doradcami, a później z kurierem, dokładnie ustalisz, kiedy ma zostać dostarczony towar. Samochody wyposażone są w windy, co przyspiesza i ułatwia rozładunek.

BRAK RYZYKA

Nie musisz sprawdzać całego towaru w chwili dostawy. Wystarczy, że sprawdzisz ogólny stan przesyłki. Reklamacje jakościowo-ilościowe możesz zgłaszać w ciągu 24 godzin od dostawy.

EKSPRESOWA OBSŁUGA REKLAMACJI

Jeżeli, pomimo wysokich standardów, w czasie transportu pojawią się uszkodzenia, które zgłosisz nam w ciągu 24 godzin, możesz liczyć na powtórne dosłanie uszkodzonego towaru w ciągu 2-5 dni.

Sprawdź nas teraz

Skontaktuj się z nami