Proszę czekać, ładowanie strony...
Zadzwoń
+48535 015 175
  • Telefon81 445 25 53Telefon81 471 40 62Tel. komórkowy+48 535 015 175
  • Napiszesklep@eplytki.pl
  • INFOLINIA
   801 007 562
     
   Godziny pracy:Pon - Pia08:00 - 17:00
Witaj
Zaloguj się
Twój koszyk jest pusty
Pusty

Sprawdź swoje siły

Baw się w projektanta

Zapraszamy do skorzystania z darmowego programu do aranżacji wnętrz.

Stwórz z nami dom swoich marzeń...

Nasz program pozwala stworzyć wizualizacje wymarzonych projektów, a następnie wybrać najlepszy z nich. Jego obsługa jest bardzo prosta. Wirtualną aranżację wnętrza można wykonać w  zaledwie kilka minut, zachować ją na dysku lub wydrukować. Program pozwala na dokonanie wyceny stworzonego projektu oraz oblicza nam ilość towaru potrzebną do jego realizacji. Program jest bezpłatny i nie wymaga instalacji.Zachęcamy do skorzystania z programu. Jest on zupełnie bezpłatny i nie wymaga instalacji.
POBIERZ PROGRAM!


Krok po kroku:

1) Rysowanie pomieszczenia

Po uruchomieniu programu spośród dostępnych opcji wybieramy kształt pomieszczenia, a następnie wprowadzamy z klawiatury wymiary poszczególnych ścian (w centymetrach).2) Wyposażanie wnętrza

Początkowo obraz widziany jest z perspektywy 2D. Do narysowanego pomieszczenia możemy dodawać meble, ceramikę sanitarną, a nawet doniczki i kwiaty. Można także wybrać pasujące do naszego wnętrza drzwi, okna, podesty i pustaki. Od niedawna baza stałych elementów bogatsza jest o wirtualne meble Black Red White, jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli mieszkaniowych. W ofercie znajdują się między innymi: sypialniany zestaw Ekstaza BRW (komoda, szafa, szafka nocna, toaletka, 3 rodzaje łoży), zestawy mebli tapicerowanych (fotele i sofy) oraz nowoczesne systemy modułowe (barek i biurka). Aby wzbogacić pomieszczenie o interesujące nas elementy wystarczy rozwinąć lewe menu. W dolnym pasku pojawią się wizualizacje poszczególnych obiektów. Wystarczy wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Elementy można dowolnie przestawiać, tak by znaleźć dla nich najbardziej optymalne miejsce. Analiza kolizji elementów oraz dostawianie do ścian znacznie ułatwiają rozplanowanie przestrzenne wybranych przez nas mebli i urządzeń. Analizę kolizji można włączać/wyłączać przy pomocy klawisza F2 oraz klikając w ikonę w prawym menu.


3) Wizualizacja 3D

W każdej chwili można przejść do widoku przestrzennego (przy pomocy przycisku w lewym górnym brzegu ekranu). W rzucie 3D, dzięki dynamicznej i natychmiastowej zmianie położenia kamery, możemy oglądać nasze pomieszczenie z różnej perspektywy. Aby obracać widok w różnych kierunkach wystarczy ruszać myszą, mając wciśnięty jej lewy przycisk, a aby przesuwać obraz - prawy przycisk. Oddalanie i przybliżanie obrazu umożliwia jednoczesne naciśnięcie klawisza Shift oraz lewego przycisku myszy.


 

W widoku 3D można dobierać kolorystykę i rodzaj płytek. Wszystkie propozycje są powiązane z aktualnym katalogiem sklepu e-płytki.pl.


4) Układanie płytek podłogowych

Aby wybrać kolor płytek i ustalić grubość fugi wystarczy kliknąć dwukrotnie lewym przyciskiem myszy w podłogę. W dolnym menu ukaże się zestawienie dostępnych kolekcji płytek. Aby zobaczyć powiększony obraz oraz uzyskać dodatkowe informacje o konkretnych płytkach (takie jak cena, nazwa producenta i rozmiary) wystarczy kliknąć dwukrotnie na wybraną ikonę. By umieścić wybrane płytki na podłodze naszego pomieszczenia należy przeciągnąć na nią ikonę przy wciśniętym lewym przycisku myszy.


 


5) Układanie płytek ściennych

Po dwukrotnym kliknięciu lewym przyciskiem myszy na ścianę ukazuje się okno z możliwością ustalenia szerokości 3 pasów, w jakich możemy układać glazurę oraz dekorację. Okno to można także otworzyć klikając w ikonę "nałóż płytki na ścianę" w prawym pasku menu. Wybór rodzaju płytek oraz sposób ich nałożenia są analogiczne jak w przypadku układania płytek podłogowych. Wystarczy przeciągnąć przy pomocy myszy wybraną z dolnego menu kolekcję na daną powierzchnię. Program umożliwia położenie tylko jednej płytki na ścianę (np. dekora lub listwy) poprzez przeciągnięcie płytki przy jednocześnie wciśniętych: klawiszu Shift i lewym przycisku myszy.


 


6) Wycena projektu

Po zakończeniu projektowania można skorzystać z opcji wyceny. W tym celu przechodzimy ponownie do widoku 2D i klikamy w ikonę "pokaż zestawienie elementów" w prawym menu. W nowym oknie otrzymamy wyszczególnienie wszystkich płytek wykorzystanych w naszej aranżacji wraz z wyliczoną ilością niezbędną do realizacji projektu.

 


7) Dokonanie zamówienia

Zestawienie można zapisać i przekazać emailem na adres esklep@eplytki.pl, gdzie nasi konsultanci wycenią lub zrealizują Państwa zamówienie.

 


POBIERZ PROGRAM!