Proszę czekać, ładowanie strony...
Zadzwoń
+48535 015 175
  • Telefon81 445 25 53Telefon81 471 40 62Tel. komórkowy+48 535 015 175
  • Napiszesklep@eplytki.pl
  • INFOLINIA
   801 007 562
     
   Godziny pracy:Pon - Pia08:00 - 17:00
Witaj
Zaloguj się
Twój koszyk jest pusty
Pusty

Płytki do łazienki

Aranżacja łazienki to prawdziwe wyzwanie. Trzeba zatroszczyć się o każdy szczegół, by łazienka stała się pomieszczeniem funkcjonalnym jak i zachwycała domowników swoim wystrojem. Bez względu na jej wielkość użyte płytki łazienkowe muszą charakteryzować się doskonałymi walorami technicznymi oraz zachwycać ciekawą formą i zdobieniami płytek.

Kolekcja POLCOLORIT LAGUNA Kolekcja OPOCZNO FUSION Kolekcja CERAMSTIC SIROCCO/CERAMSTIC Kolekcja TUBĄDZIN COLL Kolekcja TUBĄDZIN WAVE

Urządzając łazienkę szczególną uwagę należy zwrócić na kolorystykę płytek. Bardzo popularne są płytki z kolorze białym, które optycznie powiększają pomieszczenie, a do tego z łatwością dobierzesz pasujące do nich meble i dodatki. Jednak obecnie coraz częściej w naszych łazienkach goszczą energetyzujące, żywe i mocne kolory. Płytki łazienkowe w intensywnych kolorach stosowane są zarówno jako baza oraz jako dodatek do białych aranżacji. Szeroka paleta kolorów dostępna w prezentowanych kolekcjach na pewno zainspiruje Cię do stworzenia łazienki o jakiej marzyłeś od dawna.

Oczywiście poza wyborem kolorów nie mniej ważna jest forma i struktura płytek. Od wielu lat Polacy coraz częściej wybierają niestandardowe formy i powierzchnie. Niesłabnącą popularnością cieszą się przede wszystkim mozaiki łazienkowe, których forma znacznie ewoluowała skłaniając się w stronę modnej nowoczesności. Wśród kolekcji znajdują się zarówno mozaiki ze standardowym rozstawieniem kostki jak i mozaiki składające się z prostokątów czy drobnych kamieni. Kluczem do stworzenia zjawiskowej łazienki jest łączenie klasycznych form płytek łazienkowych z najnowszymi trendami branżowymi. Pośród chętnie wybieranych elementów znajdują się również gładkie płytki łazienkowe o jednolitej strukturze, listwy dekoracyjne, drobne kafelki czy znacznych rozmiarów płytki ścienne.

Kolekcja CERSANIT ATOLA Kolekcja CERSANIT ARTIGA Kolekcja OPOCZNO SOFT ORNAMENT Kolekcja PILCH ZEBRANO/PILCH

Jeżeli kolory i formy płytek zostały już wybrane to najwyższy czas pomyśleć o płytkach dekoracyjnych. Wśród przewodnich motywów ozdobnych wskazać należy piękne wręcz realistyczne wizerunki kwiatów i roślin. Ciekawe i zarazem na czasie są zdobienia rodem ze starożytnej łaźni, nadające pomieszczeniom antyczny i wyrafinowany charakter. Wymienione dekoracje to tylko przykłady, których więcej odnajdziesz przeglądając proponowane przez nas aranżacje łazienek.

Od teraz urządzenie łazienki stanie się nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością. Dla ułatwienia w poszukiwaniu inspiracji przygotowaliśmy zestawienie oferowanych przez nas płytek łazienkowych oraz przykładowe aranżacje łazienek.

Kolekcja CERSANIT LILIUM

Kolekcja TUBĄDZIN BILOBA

Nie widzisz nic dla siebie? Zobacz naszą pełną ofertę