Proszę czekać, ładowanie strony...
Zadzwoń
+48535 015 175
  • INFOLINIA
   Białystok85 87 77 189
   Bydgoszcz52 569 17 71
   Lublin81 445 25 53
   Olsztyn89 65 02 665
   Szczecin91 40 40 871
   Warszawa22 535 36 86
   Wrocław71 75 75 407
Witaj
Zaloguj się
Twój koszyk jest pusty
Pusty

Płytki do łazienki

Aranżacja łazienki to prawdziwe wyzwanie. Trzeba zatroszczyć się o każdy szczegół, by łazienka stała się pomieszczeniem funkcjonalnym jak i zachwycała domowników swoim wystrojem. Bez względu na jej wielkość użyte płytki łazienkowe muszą charakteryzować się doskonałymi walorami technicznymi oraz zachwycać ciekawą formą i zdobieniami płytek.

Kolekcja CERSANIT ARTIGA Kolekcja CERAMSTIC ELEGANZA Kolekcja PARADYŻ - KWADRO LEGATO LEGE Kolekcja OPOCZNO BLACK AND WHITE / OPOCZNO Kolekcja CERAMSTIC TRAVERHOME

Urządzając łazienkę szczególną uwagę należy zwrócić na kolorystykę płytek. Bardzo popularne są płytki z kolorze białym, które optycznie powiększają pomieszczenie, a do tego z łatwością dobierzesz pasujące do nich meble i dodatki. Jednak obecnie coraz częściej w naszych łazienkach goszczą energetyzujące, żywe i mocne kolory. Płytki łazienkowe w intensywnych kolorach stosowane są zarówno jako baza oraz jako dodatek do białych aranżacji. Szeroka paleta kolorów dostępna w prezentowanych kolekcjach na pewno zainspiruje Cię do stworzenia łazienki o jakiej marzyłeś od dawna.

Oczywiście poza wyborem kolorów nie mniej ważna jest forma i struktura płytek. Od wielu lat Polacy coraz częściej wybierają niestandardowe formy i powierzchnie. Niesłabnącą popularnością cieszą się przede wszystkim mozaiki łazienkowe, których forma znacznie ewoluowała skłaniając się w stronę modnej nowoczesności. Wśród kolekcji znajdują się zarówno mozaiki ze standardowym rozstawieniem kostki jak i mozaiki składające się z prostokątów czy drobnych kamieni. Kluczem do stworzenia zjawiskowej łazienki jest łączenie klasycznych form płytek łazienkowych z najnowszymi trendami branżowymi. Pośród chętnie wybieranych elementów znajdują się również gładkie płytki łazienkowe o jednolitej strukturze, listwy dekoracyjne, drobne kafelki czy znacznych rozmiarów płytki ścienne.

Kolekcja PARADYŻ MEISHA/GARAM Kolekcja PARADYŻ SORENTA/SORRO Kolekcja CERAMSTIC OPP Kolekcja OPOCZNO BLACK AND WHITE / OPOCZNO

Jeżeli kolory i formy płytek zostały już wybrane to najwyższy czas pomyśleć o płytkach dekoracyjnych. Wśród przewodnich motywów ozdobnych wskazać należy piękne wręcz realistyczne wizerunki kwiatów i roślin. Ciekawe i zarazem na czasie są zdobienia rodem ze starożytnej łaźni, nadające pomieszczeniom antyczny i wyrafinowany charakter. Wymienione dekoracje to tylko przykłady, których więcej odnajdziesz przeglądając proponowane przez nas aranżacje łazienek.

Od teraz urządzenie łazienki stanie się nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością. Dla ułatwienia w poszukiwaniu inspiracji przygotowaliśmy zestawienie oferowanych przez nas płytek łazienkowych oraz przykładowe aranżacje łazienek.

Kolekcja CERAMSTIC POP ART

Kolekcja PILCH INDIANA/PILCH

Kolekcja PILCH ETNA/PILCH

Nie widzisz nic dla siebie? Zobacz naszą pełną ofertę