Proszę czekać, ładowanie strony...
Zadzwoń
+48535 015 175
  • Telefon81 445 25 53Telefon81 471 40 62Tel. komórkowy+48 535 015 175
  • Napiszesklep@eplytki.pl
  • INFOLINIA
   801 007 562
     
   Godziny pracy:Pon - Pia08:00 - 17:00
Witaj
Zaloguj się
Twój koszyk jest pusty
Pusty

Płytki do kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego jej aranżacja wymaga płytek o doskonałej jakości parametrach użytkowych, praktycznej formie i ciekawej strukturze. Płytki kuchenne poza walorami technicznymi muszą również spełniać wysokie standardy estetyczne. W związku z tym nasze kolekcje płytek kuchennych są bogato wyposażone w misternie wykonane płytki dekoracyjne wśród, których pojawiają się zarówno oryginalne wzory jak i typowe, precyzyjnie wykonane atrybuty kuchenne.

Kolekcja OPOCZNO MONTANA Kolekcja CERAMIKA GRES LARGO Kolekcja POLCOLORIT STELLA Kolekcja POLCOLORIT BRILLANTE Kolekcja POLCOLORIT VINO

Poza fantastycznymi, przykuwającymi wzrok detalami ozdobnymi płytek kuchennych na szczególną uwagę zasługują również kolory prezentowanych kolekcji. Szeroka gama barw pozwoli dopasować kolekcję do naszych oczekiwań i stworzyć klasyczne, eleganckie aranżacje lub nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.

Nie należy również zapominać o formacie płytek, który odzwierciedla nasze marzenia o zjawiskowej kuchni. W naszych kolekcjach płytek kuchennych znajdują się zarówno płytki w dużym formacie, który szybko pozwoli zakończyć prace remontowe jak i płytki o mniejszych wymiarach, które świetnie prezentują się w kuchni o dużym metrażu.

Kolekcja CERAMIKA GRES LARGO Kolekcja TUBĄDZIN MAJOLIKA Kolekcja NOWA GALA ORIENTALE Kolekcja OPOCZNO SALISA

Dodatkowym atutem kolekcji płytek kuchennych jest możliwość ułożenia ich również w jadalni. Jest to szczególnie istotne, gdy kuchnia połączona jest z jadalnią, a aranżując te pomieszczenia chcemy uzyskać harmonijne, spójne przejście zarówno pod względem płytek bazowych jak i dekoracji.

Dbając o Państwa komfort i wygodę oraz chcąc dostarczyć Państwu wielu inspiracji przygotowaliśmy zestawienie kolekcji płytek kuchennych oraz przykładowe aranżacje kuchni.

Kolekcja POLCOLORIT VINO

Kolekcja POLCOLORIT ALASKA

Kolekcja CERAMIKA GRES LARGO

Nie widzisz nic dla siebie? Zobacz naszą pełną ofertę