Proszę czekać, ładowanie strony...
Zadzwoń
+48535 015 175
  • INFOLINIA
   Białystok85 87 77 189
   Bydgoszcz52 569 17 71
   Lublin81 445 25 53
   Olsztyn89 65 02 665
   Szczecin91 40 40 871
   Warszawa22 535 36 86
   Wrocław71 75 75 407
Witaj
Zaloguj się
Twój koszyk jest pusty
Pusty

Płytki do kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego jej aranżacja wymaga płytek o doskonałej jakości parametrach użytkowych, praktycznej formie i ciekawej strukturze. Płytki kuchenne poza walorami technicznymi muszą również spełniać wysokie standardy estetyczne. W związku z tym nasze kolekcje płytek kuchennych są bogato wyposażone w misternie wykonane płytki dekoracyjne wśród, których pojawiają się zarówno oryginalne wzory jak i typowe, precyzyjnie wykonane atrybuty kuchenne.

Kolekcja POLCOLORIT CASTYLIA Kolekcja POLCOLORIT PRIMAVERA Kolekcja POLCOLORIT BRILLANTE Kolekcja MARCONI BRILLANTE Kolekcja PARADYŻ TRETTO/TRYTON

Poza fantastycznymi, przykuwającymi wzrok detalami ozdobnymi płytek kuchennych na szczególną uwagę zasługują również kolory prezentowanych kolekcji. Szeroka gama barw pozwoli dopasować kolekcję do naszych oczekiwań i stworzyć klasyczne, eleganckie aranżacje lub nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.

Nie należy również zapominać o formacie płytek, który odzwierciedla nasze marzenia o zjawiskowej kuchni. W naszych kolekcjach płytek kuchennych znajdują się zarówno płytki w dużym formacie, który szybko pozwoli zakończyć prace remontowe jak i płytki o mniejszych wymiarach, które świetnie prezentują się w kuchni o dużym metrażu.

Kolekcja NOWA GALA QUARZITE Kolekcja NOWA GALA MARMI MODERNI Kolekcja MARCONI BRILLANTE Kolekcja CERAMIKA GRES VERSO

Dodatkowym atutem kolekcji płytek kuchennych jest możliwość ułożenia ich również w jadalni. Jest to szczególnie istotne, gdy kuchnia połączona jest z jadalnią, a aranżując te pomieszczenia chcemy uzyskać harmonijne, spójne przejście zarówno pod względem płytek bazowych jak i dekoracji.

Dbając o Państwa komfort i wygodę oraz chcąc dostarczyć Państwu wielu inspiracji przygotowaliśmy zestawienie kolekcji płytek kuchennych oraz przykładowe aranżacje kuchni.

Kolekcja NOWA GALA QUARZITE

Kolekcja POLCOLORIT PRIMAVERA

Kolekcja POLCOLORIT BRILLANTE

Nie widzisz nic dla siebie? Zobacz naszą pełną ofertę