DOŚWIADCZENIE
Działamy w branży od 26 lat, a od 2006 roku sprzedajemy płytki ceramiczne przez Internet. Wyróżnia nas olbrzymie doświadczenie w sprzedaży płytek, a co za tym idzie, możliwość rzetelnej pomocy przy zakupie.

POZYTYWNE OPINIE
Zebraliśmy ponad 450 opinii od zadowolonych klientów na opineo.pl. w tym zero negatywnych!
Klienci chwalą nas za bardzo dobry kontakt z obsługą.
Zadzwoń i sprawdź, dlaczego tak piszą w swoich opiniach.

DOBRY KONTAKT
Klienci chwalą nas za bardzo dobry kontakt z obsługą.
Zadzwoń i sprawdź, dlaczego tak piszą w swoich opiniach.

PROFESJONALNE DORADZTWO
Jeżeli masz wątpliwości przy zakupie, nie wiesz jak policzyć potrzebną ilość płytek czy jak dobrać dekory lub listwy - zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Sprzedając Ci nasze płytki chcemy być pewni, że będziesz zadowolony.

SZYBKA DOSTAWA
Większość towaru dostarczamy w ciągu maksymalnie 2-3 dni od zamówienia. Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, w tym DHL i Schenker.

SZEROKA OFERTA
Mamy w ofercie płytki wszystkich liczących się polskich producentów. Jeżeli Twój wymarzony towar będzie niedostępny, zadzwoń – nasi doradcy zaproponują alternatywne rozwiązanie.

BRAK RYZYKA
Nie musisz sprawdzać całego towaru w chwili dostawy. Wystarczy, że sprawdzisz ogólny stan przesyłki. Reklamacje jakościowo-ilościowe możesz zgłaszać w ciągu 24 godzin od dostawy.

BEZPIECZNA DOSTAWA
Towar zawsze wysyłamy na palecie. To ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia i spowodowanych nim przestojów w pracach na Twojej budowie. Samochody wyposażone są w windy, co przyspiesza i ułatwia rozładunek.

EKSPRESOWA OBSŁUGA REKLAMACJI
Jeżeli pomimo wysokich standardów, w czasie transportu pojawią się uszkodzenia, które zgłosisz nam w ciągu 24 godzin, możesz liczyć na powtórne dosłanie uszkodzonego towaru w ciągu 2-3 dni.

DOSTAWA NA UZGODNIONY TERMIN
Z naszymi doradcami, a później z kurierem dokładnie ustalisz, kiedy ma zostać dostarczony towar.

 

Sprawdź nas